Główne menu

Chlamydia trachomatis | Forum

Proszę rozważyć rejestracje
gościu

sp_LogInOut Zaloguj sp_Registration Zarejestruj się

Zarejestruj się | Zapomniałeś hasło?
Zaawansowane szukanie

— Zakres forum —

— Match —

— Opcje forum —

Minimalna długość wyszukiwanego słowa jest 3 znaków - maksymalna długość wyszukiwanego słowa jest 84 znaków

sp_Feed RSS tematu sp_TopicIcon
Chlamydia trachomatis
2017-01-10
08:09
sermina
Użytkownik
Użytkownicy
30 Postów forum
Użytkownikiem od:
2016-09-16
sp_UserOfflineSmall Offline

Witam!
Miałam badanie cytologiczne,w czasie którego miałam drożdżycę!Tzn poszłam do lekarza z drożdżycą i zrobił mi przy okazji cytologię.Z wyniku wyszło podejrzenie zarażenia jakimiś bakteriami m.in. chlamydią trachomatis.Lekarz powiedział,że trzeba najpierw zrobić test na obecność chlamydii,ale prywatnie u niego,bo to są jego prywatne testy (wynik ma być po pół godz.).Ma być pobrany wymaz ze ścianki macicy i z samej macicy!I mam w związku z tym pytanie,czy któraś z Was miała taki test robiony???Ile on kosztuje??? Nie wiem,w jaki sposób tym się zaraziłam,jeżeli to mam.Mój mąż jest moim pierwszym partnerem seksualnym,również ja jego pierwszą.Domyślam się,że jeżeli ja to mam,to i on

2017-01-11
14:08
henrietta
Użytkownik
Użytkownicy
23 Postów forum
Użytkownikiem od:
2016-06-09

Test jest bardzo łatwy i powinno się go zrobić. Nieleczona chlamydia prowadzi do wielu powikłań. Samo leczenie nie jeset wbrew pozorom trudne.

Sugeruję zajrzeć sobie na stronę:
http://chlamydia.org.pl/chlamy.....achomatis/

Znajdziesz tutaj sporo informacji o chlamydii trachomatis. Testy możńa wykonać na odległość. Wysyłają Ci test do domu . I potem Ty odsyłasz do laboratorium.

2017-05-30
06:48
MONIKABERT90
Użytkownik
Użytkownicy
16 Postów forum
Użytkownikiem od:
2017-01-26

Nie rozumiem, dlaczego lekarz stwierdził, że koniecznie musisz to badanie zrobić u niego.
Chlamydioza to choroba weneryczna, a jej obecność możesz stwierdzić samodzielnie w domu. Na przykład na zdrowegeny.pl/choroby-weneryczne możesz zamówić zestaw do badań, pobrać sobie przy jego pomocy krew z opuszka palca, odesłać kurierem do laboratorium, a wynik odczytać on-line. Anonimowo, szybko i tak jak napisałam - bez wychodzenia z domu...

Strefa czasowa forum: Europe/Warsaw

Najwięcej użytkowników online: 94

Obecnie online:
9 Gość(ci)

Obecnie przegląda tą stronę:
1 Gość(ci)

Najwięcej postów:

Wioleta: 331

Zbigniew Jerzy: 307

adap: 236

Paulina: 142

Cindy: 94

knall: 91

Cats80: 81

flores: 78

tujunga: 49

Modeleczka: 49

Statystyki użytkowników:

Posty gości: 379

Użytkownicy: 846

Moderatorzy: 0

Administratorzy: 2

Statystyki forum:

Grupy: 1

Fora: 7

Tematy: 534

Najnowszy użytkownik:

Marta_Lit, tola299, Marusia, bioliczka, elizka166, pannaanna, fiberka, ladybrown, jolanta1984, Zuza777

Administratorzy: admin: 0, dorota: 267