Główne menu

Inf. prasowa
KiK wyławia kolejne perełki

Już ponad 600 kobiet wzięło udział w konkursie organizowanym przez firmę KiK „Kobieta Roku”. Każda z kandydatek niewątpliwie jest wyjątkowa, jednak wśród nich internauci wskazują perełki, które otrzymują nagrody miesiąca. W maju została nią Pani Katarzyna Raszewska, która jest najmłodszą zwyciężczynią spośród 3 edycji konkursu. Czym urzekła głosujących?

„Czy jestem wyjątkowa? Tego nie wiem, pochodzę z wielodzietnej rodziny. Mam jednego starszego oraz 4 młodszych braci. Proszę mi wierzyć na słowo, tylko osoba wyjątkowa może to wytrzymać :). Celem i wartością jaką sobie wytyczyłam jest pomoc rodzinie. Wszystkie kandydatki w konkursie KIK na pewno mają wiele zalet, lecz nie znając ich trudno mi je oceniać. Znam natomiast siebie i chciałabym, aby Państwo dostrzegli we mnie to, czego często inni nie widzą.” – mówi o sobie wyróżniona. Chociaż rodzina jest dla Pani Katarzyny priorytetem, to uwielbia ona także rysować i z tym wiąże swoją najbliższą przyszłość. Jej rysunki można znaleźć na profilu Instagram (www.instagram.com/youaremydrugx) .

Oprócz tytułu „Kobiety Miesiąca” każda z laureatek otrzymuje również czek na 2 000 zł. Podsumowanie majowej edycji oraz przekazanie nagrody tym razem miało miejsce 17 czerwca w kamiennogórskim sklepie KiK. Tradycyjnie już, spotkanie zostało poprzedzone briefingiem prasowym z udziałem Pana Mariusza Kulika, Dyrektora Generalnego sieci sklepów KiK oraz zaproszonych gości. Całe wydarzenie stanowiło świetną okazję do rozmowy o firmie, planach oraz przebiegu plebiscytu.

Kobieta_Miesiaca_Maj_KiK

Cieszymy się, że ten projekt pozwala nam odkryć tak wyjątkowe osobowości i daje szanse nagrodzenia ich. Mamy nadzieję, że wyróżnienia przez nas przygotowane są dla Pań miłym zaskoczeniem i dzięki nim czują się naprawdę docenione – o to nam chodziło tworząc ten konkurs. – mówił podczas spotkania Pan Mariusz Kulik.
Konkurs trwa w najlepsze, a na kandydatki czekają kolejne wyróżnienia miesiąca. Finał plebiscytu zaplanowany jest na styczeń 2017, tym samym nic jeszcze nie jest przesądzone. Do walki o tytuł Kobiety Roku oraz główną nagrodę w postaci 20 000 zł staną laureatki comiesięcznych edycji, które zostały wytypowane przez internautów. Wśród zwyciężczyń oprócz Pani Katarzyny jest jeszcze Alicja Wegner kojarzona jako Mamalla oraz Karolina Dudzińska, czyli internetowa eloMama. W szeregach laureatek jest jeszcze 6 wolnych miejsc.

Jeśli chcesz poznać kandydatki wejdź na stronę www.kik-kobieta roku.pl – na pewno znajdziesz tam swoją faworytkę. Możesz jej pomóc oddając na nią swój głos – pamiętaj, że może okazać się on decydujący w starciu o tytuł miesiąca!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>