Główne menu

inf. prasowa
NIVEA Care – Daj się zaskoczyć!

Nivea Care to krem odżywczy do twarzy. Mogłoby się wydawać, że na rynku co chwila pojawiają się nowe kremy różnych firm i ciężko o coś nowego. Nic bardziej mylnego! Nivea Care to produkt pod każdym względem innowacyjny i niezwykle przemyślany. Zaspokoi potrzeby każdej nawet najbardziej zabieganej kobiety. Oprócz wszechstronności i komfortu stosowania zapewnia pełne odżywienie skóry twarzy. Doskonały do każdego typu cery.

Innowacyjny skład

Krem Nivea Care pod wieloma względami jest absolutnie wyjątkowy. Pierwszy krem, który w swej innowacyjnej formule posiada lekkie hydro-woski, które rozpuszczają się wnikając głęboko między komórki naskórka. Dzięki hydro-woskom możemy długo cieszyć się uczuciem nawilżenia. Nowy krem Nivea Care sprawia, że skóra jest nie tylko wyjątkowo promienna ale i jedwabiście gładka.

 

Wyjątkowa lekka formuła

Jak większość produktów Nivea, krem posiada przyjemny, subtelny zapach i lekką konsystencję. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania oraz wnika głęboko w skórę. Jest doskonały do każdego typu cery. Nadaje się także jako baza pod makijaż. . Produkt nadaje się zarówno do stosowania w domu jak i w podróży. Koniec z nadbagażem i ogromną kosmetyczką. Do nawilżenia i pełnego odżywienia skóry twarzy wystarczy teraz jeden krem Nivea Care. Stosowany na noc głęboko odżywia, rano skóra jest sprężysta i nawilżona. Stosowany na dzień zapewnia optymalne długotrwałe nawilżenie nawet pod makijażem oraz chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Skóra pozostaje jedwabiście gładka i promienna.

1000x800_kobieta

Skuteczność potwierdzona w testach

Krem Nivea Care został przetestowany na bardzo dużej grupie użytkowniczek – wśród prawie 8000 Polek. Wyniki wielkiego testowania* dostępne są na stronie internetowej www.Nivea.pl. Tutaj także znajdują się informacje o przeprowadzonych testach, o samym produkcie oraz opinie użytkowniczek.

Liczby mówią same za siebie. 97% pań biorących udział w teście przyznało, że krem Nivea Care odżywia ich skórę i z pewnością poleciłoby go swojej przyjaciółce. 98% testerek potwierdziło, że krem szybko się wchłania oraz zapewnia 0% uczucia lepkości na skórze po aplikacji. Również 98% kobiet podoba się zapach kremu Nivea Care, a także jest zadowolonych z jego stosowania.

 

Badania potwierdziły skuteczność kremu i satysfakcję testujących kobiet, wystawiając dla kremu Nivea Care najwyższą rekomendację. Nic dodać, nic ująć, trzeba po prostu spróbować!

 

*Na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach przez Nivea.pl i portal wizaz.pl, Polska, maj–czerwiec 2015
Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>