Główne menu

Prezent dla kobiety – co nas zawsze ucieszy?

Przyznajmy wprost – dla nas to pestka, a dla nich wielkie wyzwanie. O co chodzi? O prezent dla kobiety – ukochanej, bliskiej osoby, partnerki, a także mamy, siostry, koleżanki. To, co wybierze jeden czy drugi pan ma znaczenie. Niesie pewną informację, wysyła w świat emocje. Dlatego może spotkać się z różnym odbiorem – zaskoczeniem, szczerą radością, zdumieniem, a nawet nieukrywanym rozczarowaniem.

I właśnie o ten odbiór chodzi. Chodzi o to, by był odpowiedni, a sam prezent został tak odebrany, jak pragnie tego wręczający.

Niebanalny i niezapomniany prezent dla kobiety?

Oto propozycje, które zawsze cieszą.

Prezent dla kobiety – liczy się pomysł

Łatwiej iść do sklepu (teoretycznie) i kupić. Dużo trudniej prezent dla kobiety przygotować samodzielnie, włożyć w cały ten proces serce i wykazać się kreatywnością, pokazując, że ma się świadomość, co się przyda i co zostanie ciepło przyjęte.

Takie niespodzianki zapamiętywane są na zawsze i nie trzeba wiele, by wszystko zorganizować. Konkrety? Na przykład odnowiona wymarzona toaletka, półka, kuferek czy nawet własnoręcznie zrobiony pojemnik na drobiazgi czy pudełko chociażby na wiecznie przeszkadzające kable. Może być też album z ulubionymi zdjęciami, ciekawie ozdobiona ramka na zdjęcie…Idealnie jeśli wybrany produkt połączymy z czymś z nieco innej kategorii.

Prezent dla kobiety – śniadanie do łóżka

Nie znam kobiety, która nie doceniłaby tego prostego, ale jakże wiele mówiącego gestu: pachnące, chrupiące pieczywo, świeże warzywa, gorąca kawa lub herbata z cytryną lub własnoręcznie przygotowany owocowy koktajl. I wszystko to bez wychodzenia z łóżka podane na wygodnej podstawce z uśmiechem na twarzy.

prezent dla kobiety

Sprawdzi się również symboliczna róża w ustach i zaraz po niej oczywiście długi pocałunek.

Prezent dla kobiety – randka lub dłuższa wycieczka

Prezent dla kobiety?

To mogą być wspomnienia wspólnie spędzonego czasu, na przykład randka w miejscu, w którym dawno nie byliście – w kinie, teatrze, albo na kręglach, muzeum czy na wystawie, która może Ją zainteresować.

Jeśli są odpowiednie możliwości, randkę można wydłużyć i sprezentować bliskiej osobie wycieczkę czy to na weekend, czy też dłuższy wypoczynek w pięknym miejscu, takim, o którym zawsze marzyliście.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>