Główne menu

Artykuł sponsorowany
Jakie prezenty na święta?

Święta nadchodzą wielkimi krokami a wraz z nimi ten magiczny czas, kiedy to odnajdujemy w nas, skrywane niekiedy przez cały długi rok, chęci do sprawiania innym przyjemności. Każdy z nas  staje przed dylematem jaki prezent wybrać dla poszczególnych członków rodziny, dla przyjaciół, dla znajomych… W pobliskich sklepach i galeriach, dekoracje zaczynają do nas krzyczeć i namawiać do zakupów. Jednak wielu z nas ma już przesyt skomercjalizowanych prezentów. Nie chcemy, jak co roku, obdarowywać kogoś bezosobowym podarunkiem w postaci krawatu,  bluzki z sieciówki, czy też torebki, którą nosi już połowa miasta!

Jeżeli Ty też masz już tego wszystkiego dosyć, to być może odnajdziesz alternatywę, czytając ten artykuł! Zastanawiasz się jaki prezent wybrać dla przyjaciółki, co kupić dzieciom? To właśnie dlatego DaWanda stworzyła dział pomysły na prezent.

Pomysły na prezent z DaWanda

giftfinderZnowu stoisz przed dylematem co podarować komuś, kto już wszystko posiada i nigdy nie jest zadowolony z otrzymywanych prezentów? Na DaWanda, pod kategorią OSOBA, znajdziesz między innymi zakładkę, zatytułowaną: Ktoś kto ma już wszystko, a w niej całe mnóstwo pomysłowych prezentów. Twój mąż to wieczny podróżnik, brat to gadżeciarz a siostra jest miłośniczką zwierząt? DaWanda przygotowała coś dla każdego z nich w zakładce „Zamiłowania“.
Dział poświęcony prezentom to prawdziwa kopalnia pomysłów, do której zaglądać można przez cały rok. Tutaj odnajdziesz prezent z okazji rocznicy ślubu, prezent na okoliczność Dnia Matki, czy też z okazji imienin.

Unikalne produkty od twórców i projektantów

logo_dawandaDaWanda to miejsce, które skupia tylko ludzi z pasją a oferowane produkty rodzą się z prawdziwych marzeń oraz indywidualnych potrzeb. Autorskie pracownie i projektanci wkładają w ich wytworzenie całe swoje serce. Zatem zakupione z myślą o prezentach produkty, są niepowtarzalne i nie spotkasz ich nigdzie indziej, bowiem są wykonywane ręcznie, często na specjalne zamówienie, w związku z tym spersonalizowane. To tutaj możesz zamówić biżuterię ze specjalnie wygrawerowaną dedykacją, akcesoria i meble dopasowane do konkretnych wnętrz oraz wiele innych spersonalizowanych produktów.
DaWanda zaprasza!

    4 komentarze

  • adrjan77@gmail.com' Justynka

    ja swojemu chłopakowi zamówiłam ciepłą bluzę z rudeboyshop firma ma odzież polskiej produkcji bardzo dobrej jakości, w lipcu kupowałam mu tam koszulki i do tej pory świetnie się trzymają. A na dodatek Panie mogą znaleźć coś dla siebie 😉 widzę, że do asortymentu dodali różne oryginalne gadżety w fajnych cenach, między innymi kubki, który dla siebie również wzięłam 🙂 na przesyłkę czekałam dwa dni, więc przed świętami jeszcze paczka do Was dojdzie. Pozdrawiam serdecznie i życzę ciepłych i radosnych świąt.

  • Święta, święta i po świętach 🙂 U kogo był Św. Mikołaj? Zdarzyło wam się dostać nietrafiony prezent?

  • Moim ulubionym prezentem jest herbata. W szczególności polecam Richmonttea.co.uk.,

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>