Główne menu

Seks oralny przez smartfona…? Tak, wystarczy polizanie ekranu

Smartfony to genialne urządzenia, które pozwalają nie tylko na prowadzenie rozmów, ale także słuchanie muzyki, czy oglądania filmów. Ich możliwości są jednak znacznie większe. Można je wykorzystać do zrobienia drugiej osobie dobrze, poprzez lizanie ekranu telefonu. Seks oralny dzięki smartfonom ma zyskać całkiem nowe oblicze.

Jak to możliwe? Dzięki „O-Cast”, pozwalającemu na przesyłanie impulsów przez bluethooth do wibratora umieszczonego na ciele kobiety.  Użytkownik poprzez wykonywanie różnych ruchów języka na ekranie telefonu przesyła impulsy do partnerki znajdującej się w innym miejscu. W tym celu można użyć również palca, choć pomysłodawca „O-Cast” twierdzi, że język w tym wydaniu jest dużo bardziej podniecającym narzędziem.

Oprócz tego program umożliwia pobranie 12 „próbek gotowych orgazmów”, czyli wzorców stymulacji o bardzo ciekawych nazwach, które mają dać „pewną rozkosz” paniom, które zdecydują się ich użyć.

Kilka miesięcy temu pojawił się program działający na podobnej zasadzie, ale dedykowany dawaniu przyjemności mężczyznom. Sprzedaż była jednak niewysoka, dlatego odstąpiono od tego pomysłu. Ciekawe, czy ta propozycja okaże się strzałem w dziesiątkę?

  6 komentarzy

 • jennoscik@gmail.com' Jan

  Nasuwa się stary ale jary dowcip:
  „Balbina, chcesz zobaczyć jak wygląda prezerwatywa?
  -Tak, Ptyś. -To podejdź do kaloryfera. Tam ci pokażę.-Ptyś, a co to jest kaloryfer?”
  Przed lizaniem smartfona należałoby zakupić specjalny środek smakowo-zapachowy do czyszczenia smartfonów w cenie promocyjnej tylko do jutra 199 PLN. Dobrze główkuję?

 • katarzynatargosz.pl@gmail.com' Matka na Szczycie

  Ludzie to już chyba nie wiedzą, co wymyślać 😉

 • rockgirl444@wp.pl' L.B.

  Jeny, czego to ludzie nie wymyślą… Czy naprawdę technologia ma nam zastąpić wszystko? Czy nie lepiej tego doświadczyć … naturalnie?

 • szymanska.kamila.magdalena@gmail.com' BlueKamia

  Aż jestem w szoku, że takie dziwactwa człowiek może wymyślić.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>