Główne menu

10 ciekawych pomysłów na prezent na parapetówkę

Co sprezentować na parapetówkę rodzinie, przyjaciołom czy znajomym? Oto 10 propozycji na prezent na parapetówkę. Klasyczne, tradycyjne, ale też oryginalne, czy zabawne. Zobacz!

prezent na parapetówkę

Prezent na parapetówkę. Rośliny do ogrodu

Jeden z najlepszych pomysłów jako prezent na parapetówkę dla osób, które wprowadziły się do domu. Budowa domu czy urządzanie mieszkania z ogródkiem może być mocno wykańczające…psychicznie i fizycznie. O nadwyrężeniu budżetu nie wspominając. Kupno kwiatów i roślin, a nawet samodzielne zasadzenie ich w ogrodzie to świetny pomysł na prezent. Dodatkowa integracja przy pracach ogrodowych – to kolejny bonus!

Szpadle, łopaty (do śniegu), grabie, drabina

Z cyklu praktycznych prezentów, które zawsze się przydają. Szpadle, łopaty, grabie, drabiny i inne – to doskonały praktyczny podarunek dla każdego. Podobnie jak skrzynka z narzędziami, czy…taczka.

Garnki, patelnie

Kolejny praktyczny pomysł na prezent na parapetówkę. Oczywiście jeśli wiemy, że się przyda. Na indukcję można wybrać dobrą patelnię, wok, który będzie duży i praktyczny. To elementy wyposażenia kuchni, które warto mieć i których co do zasady nigdy za dużo.

Prezent na parapetówkę. Porządny mop

Większość gospodarzy i gospodyń nie obrazi się, gdy otrzyma mopa, porządnego, praktycznego, sprawdzającego się w każdym domu.

Gaśnica

Zawsze warto ją mieć. I to jeden z tych wydatków, na które niekoniecznie mamy fundusze. Dlatego sprawdzi się jako prezent!

Prezent na parapetówkę. Herbata, kawa, wino, zestaw przypraw

Zawsze dobrym pomysłem jest sprezentowanie tego, co się przyda w każdym domu: kawy, herbaty, wina, zestawu przypraw, czy słodyczy. To bardzo uniwersalny prezent, z kategorii tych bezpiecznych.

Kawałek parapetu z podpisami

Jeśli parapetówka, to kawałek parapetu z podpisami. Nostalgiczny prezent, który będzie świetną pamiątką na lata.

Zestaw Lego Technics Botanic (drzewo bonsai i orchidea)

Kto powiedział, że klocki Lego to doskonały prezent tylko dla dzieci? Sprawdzą się również dla dorosłych jako świetny relaksujący przedmiot. Nieoczywista niespodzianka, która ma szansę ucieszyć!

Kurę i koguta

Dla osoby mieszkającej na wsi…może dobrym pomysłem będzie kupno kury i koguta i nowoczesnego, pięknego kurnika? Sporo osób marzy o swoich jajkach prosto z…ogródka. Dlatego może…?

Vouchery do sklepy typu Castorama, Ikea, Jysk

A co jeśli nie mamy pomysłu na prezent, a chcemy wręczyć coś ekstra? Można zdecydować się na voucher do znanego sklepu z wyposażeniem wnętrz. To praktyczna propozycja, która ma szansę naprawdę się spodobać.

    Komentarz ( 1 )

  • Jagoda

    Jak parapetówkę robiłam to raczej nie liczyłam na prezenty po prostu chciałam spędzić miło czas ze znajomymi. Ale mimo wszystko dostałam pościel, las w słoiku z poczty kwiatowej, wazon i ramki na zdjęcia. Wszystkie prezenty trafione w 10-tkę.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>