Główne menu

10 oznak, które wskazują, że się mu podobasz

Czasami bywamy ślepe. Mimo oczywistych objawów, nie dostrzegamy prawdy. Bywa też tak, że aby dociec czyichś prawdziwych intencji, musimy się skupić i nieco bardziej wysilić. Potrzeba czasu, żeby dotrzeć do nieoczywistych drobnych wskazówek. Tym bardziej w takiej materii, jak relacje międzyludzkie. Pytanie na dziś. Po czym poznać, że się mu podobasz? Oto 10 oznak, które warto mieć na uwadze.

10 oznak, które wskazują, że się mu podobasz

Znajduje się ciągle obok

Podobasz się mu. On znajduje się obok. Nie wiesz, jak i kiedy, ale ciągle jest blisko. Łapiesz go, że patrzy na Ciebie, gdy nie widzisz. Gdy coś się dzieje, on jest obok. Tak, jakby był w ciągłej gotowości, żeby Ci nieść wsparcie.

Wykorzystuje każdy pretekst, żeby się odezwać

Jeśli wykorzystuje każdą okazję, żeby zagadać, napisać, to jasny sygnał. Mężczyzna zainteresowany nie pozwala o sobie zapomnieć, na bieżąco podkreśla – „jestem obok”.

Kieruje ciało w Twoją stronę

Liczysz się tylko Ty. Dlatego jego ciało skierowane jest w Twoją stronę. Stopy wskazują na Ciebie, jego sylwetka sprawia wrażenie jakby próbowała z daleka z Tobą się połączyć. To coś, co się dzieje nieświadomie. Podobnie jak napinanie mięśni i prostowanie się, by jak najlepiej się zaprezentować.

Przeczesuje włosy

Mężczyzna zainteresowany w szczególny sposób przeczesuje włosy. Dotyka fryzury. Zresztą podobnie czynią kobiety, nieświadomie bawiące się włosami. Inne sygnały to zagryzanie warg, a także odchylanie głowy nieco do tyłu, by wyeksponować podbródek.

Próbuje Cię rozśmieszyć

Jedna z cech, która wskazuje, że mężczyzna jest zauroczony, to potrzeba brylowania w towarzystwie. Po to, aby skupić Twoją uwagę. Wygłupia się, mówi kawały, jest głośny…próbuje Cię rozśmieszyć. Lub całkiem inaczej i w towarzystwie nie liczy się puszenie tylko spoglądanie na Ciebie. Takim wzrokiem, że aż czujesz spojrzenie jakby Cię dotykało z odległości kilku metrów.

Spogląda tak, właśnie tak

Całą prawdę wyczytasz w oczach. Można się maskować, ukrywać własne uczucia nawet przed sobą. Jednak nie ukryjesz tego, co widać w Twoich oczach czy oczach innego osoby. Można w nie spojrzeć, żeby w kilka chwil wyczytać to, czego zakochany skrycie mężczyzna z różnych powodów nie mówi wprost.

Pomaga ci

Kolejna cecha wskazująca, że on jest Tobą zainteresowany? Pomoc. Udzielanie wsparcia w każdej sytuacji. Jeśli możesz na niego liczyć w każdej chwili i czujesz, że on jest jak Twój anioł stróż, to coś jest na rzeczy.

Wszystko pamięta

Pamięta, co powiedziałaś tydzień temu. Ba, nawet to, co mówiłaś miesiąc temu. Zwraca uwagę na Twój wygląd i to, co miała na sobie w określonych dniach – na przykład na spotkaniu służbowym, wyjeździe integracyjnym, czy wtedy, kiedy przypadkowo wpadliście na siebie w parku. Jest jak radar skupiający się na szczegółach.

Bada Twoją reakcję

Może być to po prostu żart, by sprawdzić Twoją reakcję. Jakaś luźna sugestia na pograniczu prawdy i zabawy słownej. Coś, co sprawi, że odkryjesz karty. Być może również w formie żartu. Niby to tylko tak na niby, ale jednak na serio. Nie wiedzieć, kiedy luźne rozmowy przechodzą w nieco bardziej poważne…

Dotyka

Mężczyzna, któremu się podobasz, wykorzysta każdą okazję, żeby „przypadkowo” Cię dotknąć. Przepuszczając w drzwiach, położy dłoń na plecach. Podając coś, muśnie palcami Twoją dłoń. Przysunie się blisko, nachyli, znajdzie miejsce tuż obok. Intuicyjnie będzie dążył do kontaktu.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>