Główne menu

10 prostych sposobów, by być szczęśliwym

Gotuj samodzielnie

To jasne, że łatwiej zamówić jedzenie, niż zrobić posiłek samodzielnie, ale tylko wtedy, kiedy zaczniesz gotować, będziesz mieć kontrolę nad tym, co tak naprawdę jesz.

Gotując, możesz poznać prawdziwe aromaty i smaki poszczególnych składników, możesz eksperymentować i tworzyć dokładnie takie wariacje, na jakie masz ochotę.

Przestać się martwić tak bardzo

90% rzeczy, których się obawiamy, nigdy się nie zdarzają.  Jeśli jesteś kobietą, który ma zawsze po planie A, plany B, C i D, być może jesteś na wszystko dobrze przygotowana, ale jednocześnie musisz być mocno zestresowana.

Jak to zmienić? Czerp wiedzę z rachunku prawdopodobieństwa? Jakie jest ryzyko, że to, czego się obawiasz, na pewno się Tobie przydarzy? Zadbaj o to, na co masz wpływ i nie martw się na zapas!

Wyłącz telefon

Nie musisz być cały czas „online”. Nie daj się zapędzić w kozi róg „pełnej dostępności”. Zacznij odpoczynek od wyłączenia komórki, komputera, zamknij oczy i bądź chwilę tylko dla siebie.

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>