Główne menu

10 sygnałów, że on jest słaby w łóżku

Znacie te wszystkie zasady, przekazywane z pokolenia na pokolenie, wyszeptywane do ucha, z rumieńcem i błyskiem w oku, które mają gwarantować, że wybrany facet jest wspaniałym kochankiem? Najpopularniejsze skupiają się na wielkości dłoni, stóp…Jednak gdyby spróbować odwrócić sytuację?

Jakie sygnały powinny być dla nas kobiet informacjami ostrzegawczymi?

Nie całkiem na serio, ale do rozważenia…Przeczytajcie.

1. Ogląda własne paznokcie podczas rozmowy z Tobą. Patrzysz i widzisz, że planuje manicure, możesz to wyczytać z jego oczu. Z niezadowoleniem cmoka, gdy stan dłoni nie jest idealny, kiwa głową, jakby siebie sam karcił. Hola, hola, chyba nie teraz na to jest pora? Prawda? Z drugiej strony…to bardzo mało męskie, koszmarne – niech patrzy na Ciebie, a nie ocenia swój wygląd.

2. Cmoka, mlaska, siorbie przy jedzeniu – a Tobie przechodzi dreszcz…obrzydzenia po plecach. Już wiesz, że te dźwięki będą Cię nawiedzać już wszędzie. Nie dadzą Ci spokoju nawet w chwilach namiętności. Tego nie da się odzobaczyć i odsłyszeć.

3. Przerywa Ci, nie pozwala skończyć. Stara się całą uwagę skoncentrować na sobie, uważa, że wie lepiej, więcej, i tę wiedzą chce się podzielić. Pan mądraliński, zawsze musi błyszczeć… Uciekaj!!!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>