Główne menu

10 sygnałów, że on jest słaby w łóżku

4. Opowiada słabe kawały i sam się z nich śmieje….Nie widzi twojego zażenowania, chyba nie potrzeba pisać nic więcej. Nie śmiejecie się z tego samego, zatem w łóżku nie zgracie się.

5. Szybko „mieli” językiem w ustach podczas pocałunku. Jego język jest jak wąż, rusza się w sposób nieskoordynowany i szybki. Coś po prostu nie gra.  To nie wróży najlepiej.

6. Mówi często: „Żadna nigdy nie narzekała”, „wiesz, jestem w tym dobry”, „znam się na tym”. Mężczyzna, który rzeczywiście zna się na rzeczy, nigdy tego nie powie. Nie będzie się przechwalał. Facet, który jest kiepski, ale sam chce uwierzyć w lepszą wizję siebie, będzie powtarzał tego typu slogany. Krowa, która dużo muczy (jak kto woli to ryczy), mało mleka daje.

7. Ma nieświeży oddech. Nie raz, ale często zapomina o higienie. Nie trzeba o tym w ogóle wspominać, prawda? To oczywiste, że podstawa to czystość.

8. Nigdy nie otwiera drzwi, by cię przepuścić. Nie zauważa Cię lub jest źle wychowany. Sama nie wiem, co gorsze.

9. Wydaje się nerwowy – jest impulsywny, porywczy, nie umie się skupić na jednej czynności, nerwowo kręci się na krześle. Niestety istnieje duże ryzyko, że gdy poczuje się pewniej obok Ciebie, jego „nerwy” dosłownie i w przenośni Cię zjedzą.

10. Patrząc na niego, nie jesteś w stanie wyobrazić sobie seksu. Jeśli nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić, to nie TEN. Nie ma między Wami chemii, co niestety nie wróży dobrze. Odpuść sobie albo poczekaj aż coś zaiskrzy.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>