Główne menu

Inf. prasowa
3 korzyści z czekoladowego prezentu

Brakuje Ci pomysłu na prezent na Dzień Chłopaka?  Upominek, który nie będzie zalegał na półce, a jednocześnie będzie zaskakujący, dowcipny i pozwoli Wam obojgu na wspólne celebrowanie tego dnia w świetnej atmosferze? Nasz pomysł powinien Ci się spodobać!

Znane przysłowie mówi „przez żołądek do serca”. To prawda, bo niewiele sytuacji tak silnie przywiązuje nas do drugiej osoby jak wspólne zjedzenie smacznego posiłku lub ulubionego, pysznego deseru – czy to w knajpie, czy w domowym zaciszu. Smakowity prezent na Dzień Chłopaka to coś, co sprawdzi się w przypadku każdego mężczyzny!

Prezent z poczuciem humoru

Na pewno nie raz słyszałaś, że mężczyźni cenią kobiety z poczuciem humoru. A także te, które potrafią ich zaskakiwać. W Dzień Chłopaka prezent w postaci czekoladowych narzędzi, takich jak: młotek ciesielski, klucz francuski, klucz płaski, kombinerki czy śrubokręt rozbawi i zaskoczy każdego mężczyznę niezależnie od wieku. Jeśli Twój mężczyzna korzysta z usług Barbera albo po prostu jest mocno przywiązany do swojego zarostu, zażartuj, kupując mu czekoladowy zestaw przyborów do golenia. Czekoladowe figurki wykonane przez najlepsze manufaktury czekolady są wykonane z ogromną starannością i dbałością o każdy szczegół. Wręczając taki prezent swojemu chłopakowi, bratu czy koledze z pracy, na pewno zrobisz mu udaną (i smaczną!) niespodziankę.

Prezent z pasją

Hobby to coś, co nas wyróżnia od innych, tworzy naszą tożsamość i często stanowi jedną z najważniejszych składowych naszego życia. W końcu każdy lubi być doceniany za to, co robi Szczególnie w przypadku mężczyzny hobby to czuły punkt, o którym warto pamiętać, jeśli chcesz mężczyźnie sprawić radość i połechtać jego ego. Wykaż zainteresowanie jego pasją, kupując miłośnikowi gier komputerowych czekoladowy pad do gry. Miłośnikowi sportu – czy to takiemu, który sam jest bardzo aktywny fizycznie, czy też temu, który jest „tylko” kibicem – podaruj sportowy zestaw z czekolady, zawierający piłkę do gry w futbol, but piłkarski, hantle, i rakietki do tenisa. Z kolei dla muzyków i tych, którzy nie zdejmują z uszu słuchawek z dźwiękami ulubionej muzyki, możesz dać czekoladową płytę gramofonową.

Prezent 2 w 1

Mężczyźni ogromną wagę przywiązują do tego, co praktyczne. Czekoladowy prezent nie dość, że od razu można skonsumować (zresztą z wielką przyjemnością!), to w dodatku producenci tego typu wyrobów bardzo dbają o otoczkę, w jakiej są one sprzedawane. Poza eleganckimi, gustownymi pudełkami, czekoladowe skarby mogą być zapakowane w solidne, oryginalne puszki z ciekawym designem lub bardzo estetyczne, drewniane szkatułki. W tym przypadku tak naprawdę dajemy naszemu chłopakowi dwa prezenty w jednym, bo takie schludne i atrakcyjne opakowanie może być w przyszłości z powodzeniem wykorzystane przez niego na śrubki, długopisy, zapalniczki czy inne szpargały. W najgorszym przypadku, jeśli zawartość opakowania nie ucieszy go tak, jak przypuszczałaś (choć naprawdę nie mamy powodu, by tak sądzić) na pewno będzie zadowolony z tak praktycznego i przydatnego prezentu, jakim jest ozdobna, kunsztownie wykonana puszka czy szkatułka. Poza tym, dając prezent w tak atrakcyjnym opakowaniu, zadbasz o jak najlepsze pierwsze wrażenie, co przecież powinno być nieodzowną częścią wręczania każdego prezentu.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>