Główne menu

Inf. prasowa
4 powody, dla których warto wykonać trwałą depilację bikini

Szukanie idealnego sposobu na pozbycie się niechcianych włosków z okolic bikini to nie lada wyzwanie. Możemy zastosować tradycyjne golenie maszynką, depilację woskiem czy pastą cukrową, jednak żadna z tych metod nie daje trwałych rezultatów. Włoski odrastają i dalej są dla nas uciążliwe. Co zatem zrobić, aby raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia? Depilacja laserowa to idealny sposób na gładką i piękną skórę bez podrażnień każdego dnia!

depilacja

Dlaczego depilacja bikini metodą laserową jest tak rewelacyjna?

Przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO samego zabiegu! Działanie lasera jest powierzchowne i nie uszkadza skóry. Fale docierają tylko i wyłącznie do mieszków włosowych.

Dla każdej z nas poczucie komfortu jest bardzo ważne. Chcemy czuć się pięknie niezależnie od sytuacji. Dzięki depilacji laserowej masz PEWNOŚĆ, że nawet niespodziewana randka z ukochanym nie jest w stanie postawić Cię w kłopotliwej sytuacji.

HIGIENA. Nie można pominąć tego tematu. Depilacja laserowa pozwoli Ci utrzymać okolice intymne w lepszej kondycji – bez podrażnień i wrastających włosków, które sprzyjają rozwojowi bakterii i grzybów, zwłaszcza przy wysokich temperaturach.

Doskonale wiemy, jak ważna jest dla nas ESTETYKA. Chcemy mieć stuprocentową pewność, że wyglądamy dobrze. Dbamy o siebie w różny sposób, ale cel jest zawsze ten sam – piękny wygląd i większa pewność siebie. Może będziesz zaskoczona, ale wykonując depilację bikini poczujesz się bardzo komfortowo i sama zdecydujesz o tym, jak mają wyglądać Twoje okolice intymne. Może masz jakieś preferencje? Kosmetolog z pewnością wykona zabieg tak, aby odpowiadał Twoim potrzebom.

Jakie wyróżniamy rodzaje depilacji okolic intymnych?

1. Depilacja francuska – polega na usunięciu niechcianych włosków wzdłuż linii bielizny, tz. bikini i pachwin. Wzgórek łonowy pozostaje bez zmian.
2. Depilacja brazylijska – decydując się na taką formę depilacji wybierasz redukcję owłosienia z okolic bikini, wzdłuż pachwin w taki sposób, aby pozostawić dowolnej grubości pasek na wzgórku łonowym lub innego indywidualnie dobranego do Twoich upodobań kształtu – fryzury intymnej. Możesz także zdecydować się na usunięcie włosków z okolic międzypośladkowych.
3. Depilacja hollywoodzka – to najgłębsza forma depilacji na jaką możesz się zdecydować. Niesie za sobą całkowite usunięcie owłosienia ze wszystkich okolic intymnych. Zapewnia największy komfort i estetykę.

Jak widzisz, masz wiele możliwości skorzystania z najdogodniejszej dla Ciebie formy depilacji. Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Znajdziesz tam przydatne informacje, które pozwolą Ci podjąć najlepszą decyzję!

  8 komentarzy

 • jotka

  Przed latem jak znalazł:-) kiedyś w programie Tv pokazywano specjalne depilacje, np. walentynkowe w kształcie serca, dla ukochanego…

 • Maja

  Włoski po pewnym czasie odrastają? Czy usunięcie jest trwałe?

  • Maja

   Ale ze mnie gapa. Przepraszam, czytałam bardzo szybko. A gdy ponownie wróciłam do pierwszego akapitu, znalazłam odpowiedź 😉

 • Agnieszka

  Powszechnie wiadomo,ze po depilacji laserowej włoski po pewnym czasie odrastają. Dlaczego wiec piszecie o trwałej depilacji??? Depilacja laserowa nigdy nie była trwała (czyt.do końca życia),a jedynie redukuje owłosienie na jakis czas. Wprowadzacie klienta w błąd.

 • Michalina84

  Ja miałam za jasne włosy na laser 🙁 dlatego wybrałam depilację woskiem lycon – chodzę już rok i uważam, że prawie nie boli.

 • consek

  Jak już całe ciało będzie łyse, to jak nic przyjdzie czas na golenie głów. No! Trzeba zainwestować w akcje fabryki peruk 🙂

 • Milena

  Ja bym nie pisał tak dosłownie, bo to nie jest zgodne z prawdą. CYTAT: „Przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO samego zabiegu! Działanie lasera jest powierzchowne i nie uszkadza skóry. Fale docierają tylko i wyłącznie do mieszków włosowych.”

  po pierwsze nie ma czegoś takiego jak trafienie bezpośrednio do mieszków włosowych. To jest strzelanie silną wiąska światła w obszar skóry. Włos jedynie działa jako światłowód. Dlatego muszą być one ścięte i na odpowiednią długość. Reszta światła która nie trafia w włos jest pochłaniana przez skórę ! A wiadomo że jest to bardzo silna wiązka gdyż musi uszkodzić mieszek włosowy.
  Nikt Ci oficjalnie nie powie że jest to niezdrowe dla skóry, bo to biznes.

  Dodać trzeba że nie wszystkie typy włosów się nadają. Im ciemniejszy włos tym trzeba użyć silniejszej wąski światła.
  To tak w skrócie. Więc używajcie raczej tradycyjnych maszynek :). Szczególnie gdy zechcemy sobie zapuścić łądny wzorek.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>