Główne menu

Inf. prasowa
4 powody, dla których warto wykonać trwałą depilację bikini

Szukanie idealnego sposobu na pozbycie się niechcianych włosków z okolic bikini to nie lada wyzwanie. Możemy zastosować tradycyjne golenie maszynką, depilację woskiem czy pastą cukrową, jednak żadna z tych metod nie daje trwałych rezultatów. Włoski odrastają i dalej są dla nas uciążliwe. Co zatem zrobić, aby raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia? Depilacja laserowa to idealny sposób na gładką i piękną skórę bez podrażnień każdego dnia!

depilacja

Dlaczego depilacja bikini metodą laserową jest tak rewelacyjna?

Przede wszystkim BEZPIECZEŃSTWO samego zabiegu! Działanie lasera jest powierzchowne i nie uszkadza skóry. Fale docierają tylko i wyłącznie do mieszków włosowych.

Dla każdej z nas poczucie komfortu jest bardzo ważne. Chcemy czuć się pięknie niezależnie od sytuacji. Dzięki depilacji laserowej masz PEWNOŚĆ, że nawet niespodziewana randka z ukochanym nie jest w stanie postawić Cię w kłopotliwej sytuacji.

HIGIENA. Nie można pominąć tego tematu. Depilacja laserowa pozwoli Ci utrzymać okolice intymne w lepszej kondycji – bez podrażnień i wrastających włosków, które sprzyjają rozwojowi bakterii i grzybów, zwłaszcza przy wysokich temperaturach.

Doskonale wiemy, jak ważna jest dla nas ESTETYKA. Chcemy mieć stuprocentową pewność, że wyglądamy dobrze. Dbamy o siebie w różny sposób, ale cel jest zawsze ten sam – piękny wygląd i większa pewność siebie. Może będziesz zaskoczona, ale wykonując depilację bikini poczujesz się bardzo komfortowo i sama zdecydujesz o tym, jak mają wyglądać Twoje okolice intymne. Może masz jakieś preferencje? Kosmetolog z pewnością wykona zabieg tak, aby odpowiadał Twoim potrzebom.

Jakie wyróżniamy rodzaje depilacji okolic intymnych?

1. Depilacja francuska – polega na usunięciu niechcianych włosków wzdłuż linii bielizny, tz. bikini i pachwin. Wzgórek łonowy pozostaje bez zmian.
2. Depilacja brazylijska – decydując się na taką formę depilacji wybierasz redukcję owłosienia z okolic bikini, wzdłuż pachwin w taki sposób, aby pozostawić dowolnej grubości pasek na wzgórku łonowym lub innego indywidualnie dobranego do Twoich upodobań kształtu – fryzury intymnej. Możesz także zdecydować się na usunięcie włosków z okolic międzypośladkowych.
3. Depilacja hollywoodzka – to najgłębsza forma depilacji na jaką możesz się zdecydować. Niesie za sobą całkowite usunięcie owłosienia ze wszystkich okolic intymnych. Zapewnia największy komfort i estetykę.

Jak widzisz, masz wiele możliwości skorzystania z najdogodniejszej dla Ciebie formy depilacji. Jeśli chciałabyś dowiedzieć się więcej na ten temat, zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga. Znajdziesz tam przydatne informacje, które pozwolą Ci podjąć najlepszą decyzję!

  7 komentarzy

 • jotka

  Przed latem jak znalazł:-) kiedyś w programie Tv pokazywano specjalne depilacje, np. walentynkowe w kształcie serca, dla ukochanego…

 • Maja

  Włoski po pewnym czasie odrastają? Czy usunięcie jest trwałe?

  • Maja

   Ale ze mnie gapa. Przepraszam, czytałam bardzo szybko. A gdy ponownie wróciłam do pierwszego akapitu, znalazłam odpowiedź 😉

 • Agnieszka

  Powszechnie wiadomo,ze po depilacji laserowej włoski po pewnym czasie odrastają. Dlaczego wiec piszecie o trwałej depilacji??? Depilacja laserowa nigdy nie była trwała (czyt.do końca życia),a jedynie redukuje owłosienie na jakis czas. Wprowadzacie klienta w błąd.

 • Michalina84

  Ja miałam za jasne włosy na laser 🙁 dlatego wybrałam depilację woskiem lycon – chodzę już rok i uważam, że prawie nie boli.

 • consek

  Jak już całe ciało będzie łyse, to jak nic przyjdzie czas na golenie głów. No! Trzeba zainwestować w akcje fabryki peruk 🙂

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>