Główne menu

5 błędów kobiet w trakcie gry wstępnej

Gra wstępna jest ważna. Nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.O ile sam akt jest mechaniczny i polega na wykonywaniu prostych ruchów to to, co się dzieje przed tym jest dużo bardziej skomplikowaną sztuką nauczenia się, co mi się podoba i co jemu sprawia przyjemność.

Istnieją pewne zachowania, które skutecznie odbierają radość z wspólnie spędzonych chwil i sprawiają, że „nam się zwyczajnie odechciewa”. Niestety spory wkład w to wszystko mamy my- same. Jakie błędy popełniamy najczęściej?

Za dużo gadasz!

Jasne, on może nam zamknąć usta pocałunkami…Ale czasami, przyznajcie, jest to nieskuteczny sposób, bo zwyczajnie jako kobiety lubimy mówić. Gadając, opuszcza nas stres, radzimy sobie z codziennymi frustracjami, problemami, uciążliwościami. Mówiąc, jesteśmy w swoim żywiole. Jednak nic tak nie studzi emocji jak „przegadanie” seksu – zwłaszcza podejmowanie tematów dotyczących obowiązków domowych, pracy, czy finansów.

bliskość

Za dużo myślisz

Badania naukowców udowadniają, że kobiety, które za dużo myślą o tym, jak działać, a za mało o tym, co czują, rzadziej przeżywają rozkosz w sypialni. Pepper Schwartz, profesor socjologii podkreśla, że w ten sposób prędzej zostaniesz aktorką niż spełnioną kochanką.

Powinnaś się skupić na tym, co tu i teraz – dotyku skóry partnera, uczuciu, jakim jest chwila, gdy Cię wypełnia. W skupieniu się na teraźniejszości i świadomym jej przeżywaniu może pomóc sztuka medytacji.

Nadmierne skupianie się na penisie

Jasne, penis to kluczowy punkt, jednak wielu mężczyzn w ankietach zwraca uwagę, że lubi być dotykanych w wielu miejscach, że nic tak nie działa na nich jak to, kiedy są zaskakiwani.

Może warto zacząć od szyi, masować sutki, skupić się na klatce piersiowej. Całe ciało lubi pieszczoty. Mężczyźni pod tym względem niewiele różnią się od kobiet.

Nie mówisz, czego pragniesz

Zamiast myśleć – „zrób to wolniej, Kochany” – powiedz to. Niech Twoje słowa wybrzmią i staną się dla niego wskazówką.

Daj mu instrukcję, niech wie, czy to, co robi, sprawia Ci przyjemność. Zamiast skupiać się tylko na dawaniu mu przyjemności, wybierz komunikację wprost.

Czekasz, aż on zacznie

Nadal panuje stereotyp, że to on powinien inicjować seks, zabiegać o swoją partnerkę. Tymczasem wielu mężczyzn podkreśla, że uwielbia, gdy to ona inicjuje zbliżenie, a on nie jest odpowiedzialny za decydowanie za każdym razem, kiedy ma dojść do zbliżenia.

Poza tym to również kręci same kobiety. Gdy nie myśląc wiele, biorą to, czego pragną i nadają tempo zbliżeniu. Prawda? 😉

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>