Główne menu

5 książek, z którymi warto iść do łóżka. Literatura erotyczna dla kobiet

Czasami do łóżka zamiast drugiej osoby…warto zabrać książkę. Ma ona tę przewagę nad żywym osobnikiem, że zostanie z Tobą tak długo, jak będziesz chciała, a gdy nadejdzie na nią czas, bezgłośnie się zamknie i nie skupi na sobie zbędnej uwagi.

Bez konsekwencji, dramatów, trudnych rozmów i niepotrzebnego zawracania głowy. A czasami właśnie tego trzeba. Rozrywki bez zobowiązań.

Dlaczego książka?

Bo literatura jest bardzo pojemna. Pomieści wszystko, czego można od niej wymagać: także literaturę erotyczną, która gwarantuje rumieniec na twarzy i pulsowanie w strategicznych miejscach – tak długo i tak często oraz z taką intensywności, jak tylko tego potrzebujesz. I co równie istotne w różnym wydaniu – niekoniecznie przez jednych znienawidzonych a przez innych pokochanych „50 twarzy Greya”, są tez inne propozycje o innej atmosferze i wrażliwości twórczej.

Oto 5 wyjątkowo ciekawych.

Seria „Uwikłani”

„Uwikłani” to seria mocno elektryzujących książek, pierwsza część  – „Uwikłani-Pokusa” weszła na rynek z wielkim sukcesem, książkę pokochały miliony kobiet na całym świecie. Już niedługo dostępna będzie druga część trylogii, która ma potwierdzić w Polsce sukces pierwszej części.

Autorką serii jest Laurelin Paige znana z serii erotycznych.

Okładka jest odważna i jednoznaczna…a treść równie przewidywalna?

Obsesja_okladka_72dpi

 

 

„Barwy miłości. Czerwień”

Czytelnicy uwielbiają tę pozycję za gorące, zapadające w pamięć, choć niewulgarne sceny miłosne, namiętność, romantyczne obrazy i miłość w najlepszym wydaniu. Powieść wciąga, bo dotyczy wszystkiego, co interesujące – wyborów, rodzinnych historii, tajemnic, decyzji, które zmieniają wszystko.

„Barwy miłości” Kathryn Taylor to seria (wcześniejszy tom po prostu – „Barwy miłości”), którą można pokochać i zaczytać się bez pamięci.

barwy-milosci-czerwien-b-iext31223622

„Amber”

Gail McHugh pisze tak, że książkę można pokochać lub odłożyć na półkę z mocnym postanowieniem „nigdy więcej”. Autorka serwuje wiele mocnych wrażeń, nie szczędzi czytelnika, zapewnia mu niezłe przeżycia, z nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Po prostu nie sposób się nudzić, warto również na wstępie nieco się zdystansować wobec ckliwych dialogów i wulgaryzmów, których nie brakuje.

To pierwsza pozycja ziseria książek, napisana z mocnym przytupem, po lekturze niewątpliwie pozostawia po sobie mocny ślad. To na pewno nie jest lektura dla grzecznych dziewczynek.

amber

„Piękny nieznajomy”

Wciągająca książka, od której trudno się oderwać, spełnia wszystkie oczekiwania dobrej literatury erotycznej – nie brak tu silnego napięcia, pożądania, romantyzmu i scen zapierających dech w piersiach. Ekscytujące schadzki i niesamowite wydarzenia sprawiają, że książka wciąga i zapewnia niesamowite wrażenia.

Lekka, prosta i przyjemna książka autorek „Pięknego drania”, pełna erotycznych scen. Wyobraźnia autorek…bardzo rozbudza, oj bardzo.

Warto przeczytać.

piekny nieznajomy

 

„Dotyk ciemności”

Odważnie, perwersyjnie, blisko bólu we własnej sypialni?

„Dotyk ciemności” inspiruje, ale jednocześnie przeraża. Stawia pytania o granice oraz każe zastanowić się – co jest jeszcze przyjemnością, a co wykracza poza sferę komfortu. Pytanie przewijające się w fabule jest odważne – czy relacja, uczucie zrodzone na bazie przemocy ma szansę przetrwać?

dotyk ciemności

Mocno kontrowersyjna pozycja i momentami trudna. C. J Roberts nie daje wyboru… Odważysz się po nią sięgnąć?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>