Główne menu

5 produktów dla pięknej skóry

Gorzka czekolada sposób na tłustą skórę

Któż nie lubi czekolady? Okazuje się, że można ją jeść dla zdrowia i pięknego wyglądu skóry. Ciemna czekolada jest dobrym źródłem przeciwutleniaczy i kwasów tłuszczowych. Pozwala poradzić sobie z problemem tłustej i świecącej się skóry. Poza tym chroni skórę przed uszkodzeniami posłonecznymi.Kakao zawarte w czekoladzie rozluźnia tętnice i ułatwia przepływ krwi.

Co zrobić, by skorzystać z tych wszystkich zalet? Przede wszystkim wybierać dobrą czekoladę, o zawartości kakao minimum 80%, najlepiej bez dodatku mleka i cukru.

Zielona herbata

Lubisz herbatę? W takim razie koniecznie sięgnij po zieloną jej odmianę. Zielona herbata jest cennym źródłem antyoksydantów oraz unikalnego aminokwasu L-teanina. Działa przeciwzapalne i przeciwnowotworowo. Poza tym systematyczne picie zielonego napoju pozwala się zrelaksować i zmniejszyć wewnętrzne napięcie.

Pij na zdrowie, najlepiej trzy filiżanki dziennie.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>