Główne menu

6 rzeczy, na które zasługujesz po 30-stce

Jest cała lista rzeczy, na które zasługujesz jako kobieta po trzydziestce.

Pewien znany slogan brzmi przecież  -„bo jesteś tego warta” i wcale nie mam na myśli kosmetyków wspomnianej marki, bo nie o nie tutaj chodzi, a o oczywistą prawdę, o której na co dzień zapominamy – naprawdę żyje się tylko raz i nie ma sensu wszystkiego sobie odmawiać, odkładając na później.

Szczęście trzeba chwytać, a później je budować z drobnych ulotnych chwil dnia codziennego. Najczęściej małymi przyjemnościami…dla ciała i duszy.

Co warto mieć po trzydziestce?

Po pierwsze przyjaciółkę czy dla tych, co wierzą w przyjaźń damsko-męską  – przyjaciela, który Cię rozśmieszy oraz pozwoli się wypłakać, gdy tego potrzebujesz.

Jednego byłego chłopaka, który będzie Ci przypominał, czego nie chcesz w związku i co robić, by nigdy nie wrócić do tych wszystkich nieporozumień z przeszłości, które kiedyś zaprzątały Twój świat.

Chociaż jedną „soczystą” opowieść, o której będziesz opowiadać na starość z rumieńcem, sama nie wierząc w to, że rzeczywiście to przeżyłaś.

CV – prywatne czy zawodowe – z którego jesteś dumna i które tworzysz z wielkim entuzjazmem każdego dnia.

Coś pięknego i kosztownego – co kupiłaś sobie sama – bo wiesz, że na to zasługujesz.

Spokój – poczucie, że przeszłości nie zmienisz, ale zawdzięczasz jej to, kim jesteś teraz.

 

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>