Główne menu

7 modeli czarnych kurtek pikowanych na jesień i zimę

Czarna kurtka pikowana to jeden z najpopularniejszych wzorów zewnętrznych okryć na jesień i zimę. Uważana jest za szczególnie wygodną. Zazwyczaj posiada kaptur, dlatego nadaje się na kapryśną pogodę. Ciepłe wypełnienie chroni przed wiatrem i zimnem, dodatkowo przepuszcza powietrze, co zwiększa komfort jego użytkowania. Pikowane kurtki są lekkie i wygodne. Najchętniej sięgamy po czarny kolor, który choć nieco smutny, uważany jest za najpraktyczniejszy. Oto 7 uniwersalnych modeli czarnych kurtek pikowanych z sieciówek. Którą wybierasz?

Kurtka pikowana z ozdobną tasiemką

Czarne kurtki pikowane właściwie wyglądają tak samo, różnią się tyko detalami, dodatkami, które nieco uatrakcyjniają ich wygląd. Poniższą kurtkę ze stylową kokardką zamówisz w cenie 249 złotych. Dostępna jest tutaj.

kurtka pikowana

Kurtka pikowana outdoorowa

Wodoodporna, wiatroszczelna i przepuszczająca powietrze propozycja od BonPrix. Zapinana na dwustronny zamek z charakterystycznym rozpinanym kołnierzem, posiada również wydłużone rękawki z otworami, dzięki temu służą za pół rękawiczki. Cena 249 złotych. Znajdziesz ją tutaj.

Kurtka z kapturem

Kurtka uszyta z pikowanego materiału z dłuższym tyłem. Zapinana na zamek, posiada dwie kieszenie. Cena 249,99 złotych. Kurtkę znajdziesz tutaj.

Pikowana kurtka z falbanką

Klasyczna czarna kurtka może być ozdobiona falbanką, która nieco uatrakcyjni jej wygląd. Poniższą propozycję kupisz w cenie 220 złotych, dostępna jest tutaj.

Kurtka z odpinanym kapturem i kołnierzem

Kurtka okrywająca biodra, ma odpinany kaptur i kołnierz. Posiada dwie kieszenie. Cena 199 złotych. Możesz zobaczyć ją tutaj.

 

kurtka pikowana

Kurtka pikowana z futerkiem

Klasyczna kurtka sięgająca do połowy uda ozdobiona futerkiem na kołnierzu odpinanym za pomocą zatrzasków. Cena 240 złotych. Kurtkę znajdziesz tutaj.

Pikowana kurtka z puszystym kołnierzem

Inna klasyczna propozycja z puszystym kołnierzem? Oto model proponowany przez Mohito w cenie 270 złotych, dostępny tutaj.

A Wy macie w swojej szafie prostą czarną pikowaną kurtkę? A może wolicie żywsze, kolorowe propozycje?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>