Główne menu

8 inspirujących wypowiedzi Scarlett Johansson – kobiety po 30

Scarlett Johansson to amerykańska aktorka. Urodziła się 22 listopada 1984 roku. Ma 37 lat. Grała od dziecka, krok po kroku realizując swój plan. Zawsze marzyła o tym, żeby być aktorką! Dziś jest jedną z najbardziej znanych.  Uznana za najseksowniejszą kobietę świata, ma na koncie dwie nominacje do Oscara. Przez wielu uwielbiana. Za charakterystyczny głos, piękne ciało i odważne role. Jedni ją lubią, inni niekoniecznie. I to jest ok.

 

Najpierw kochaj siebie

„Jestem po prostu wielkim zwolennikiem twierdzenia, że musisz kochać siebie, zanim będziesz mogła kochać kogokolwiek innego”. Scarlett Johansson

Czuć się pięknie

„Jeśli czujesz się olśniewająco, zdecydowanie wyglądasz olśniewająco”

Determinacja

„Zawsze byłam bardzo zdeterminowana, odkąd byłam małą dziewczynką. Byłam zdecydowana, żeby iść swoją drogą”.

Po pierwsze pokój

„Ważne jest, aby przypominać młodym, że pokój jest jedynym zwycięstwem”.

 

Działać. Konsekwentnie

„Musisz wierzyć, że możesz działać i że jesteś odpowiednią osobą. To naturalne, że nie zawsze wiesz, jak. Najważniejsze, że próbujesz to rozgryźć”.

Nie tracić siebie

„Naprawdę ważne jest, by nie stracić siebie w związku. Za cenę tego, że masz do kogo się przytulić”.

Robić to, co się lubi

„Najszczęśliwsza jestem wtedy, gdy mam, na czym skoncentrować moją energię”.

 

Silna kobieta

Silne kobiety często przejmują się tym, jak będą widziane w tym bezlitosnym świecie. Chrzanić to. Świat jest tak staromodny… Jest tak często pozbawiony inspiracji i właściwie bardzo tchórzliwy”.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>