Główne menu

Art. sponsorowany
Abonament w nju mobile bez tajemnic

Planujesz zmianę operatora? Zastanawiasz się, jaki abonament wybrać? Nju mobile przygotowało tani abonament bez telefonu. Możesz korzystać z nielimitowanych rozmów i pakietu danych, który rośnie wraz z Twoim stażem w sieci. Ponadto dzięki ofercie dla par miesięczne opłaty możesz dzielić z drugą osobą. Poznaj abonament w nju mobile!

Nju dla par – abonament za 19 zł

Nju przygotowało ofertę, która umożliwia podzielenie rachunku na dwie osoby. W abonamencie dla par płacicie miesięcznie po 19 zł. Jak to działa? Parę w nju tworzy numer główny, który zarządza usługami, oraz numer dodatkowy. Obydwa numery korzystają z usługi „bez limitu 29 zł”. Do tego dochodzi jeszcze opłata za numer dodatkowy – 9 zł. Łączna kwota widniejąca na rachunku to 38 zł – po podzieleniu na dwa wychodzi 19 zł od osoby!

W ramach usługi „bez limitu 29 zł” możecie korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów w kraju i w roamingu UE. Na start otrzymujecie paczkę 10 GB do podziału. Dzięki bezpłatnej usłudze „im dłużej, tym lepiej” pakiet danych będzie rósł z czasem. Po pół roku w nju miesięczny limit danych będzie wynosił już 20 GB, po roku – 25 GB, a po dwóch latach – 30 GB.

Dołączenie do nju na abonament jest proste. Za pomocą formularza: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi zamówisz dwa nowe numery – dla Ciebie i dla drugiej osoby z pary. Pod wskazany adres kurier dostarczy karty SIM i umowę w ciągu kilku dni. Składając zamówienie, możesz także wybrać opcję z przeniesieniem dotychczasowego numeru. Wtedy kurier dostarczy Ci także pełnomocnictwo do podpisania. Na podstawie tego upoważnienia nju zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z przeniesieniem Twojego dotychczasowego numeru.

Nowość w nju – abonament trio

Od niedawno w nju wspólny abonament mogą tworzyć trzy numery. Jeżeli korzystasz z oferty dla par „29 zł + 9 zł”, w każdej chwili możesz zamówić kartę SIM dla trzeciej osoby. Zrobisz to za pomocą formularza on-line.

Opłata za dodatkowy numer wynosi 19 zł. Osoba, która dołączy do pary w nju, będzie korzystała z oferty aktywowanej na numerze głównym. Po podzieleniu pełnego rachunku (29 zł + 9 zł + 19 zł) na trzy osoby, wychodzi po 19 zł na głowę. W tej cenie otrzymujecie nielimitowane rozmowy i SMS-y oraz paczkę 20 GB do podziału. Dzięki usłudze „im dłużej tym lepiej” po pół roku stażu w nju pakiet wzrośnie do 40 GB, po roku – do 50 GB, a po dwóch latach – do 60 GB. Co ważne, liczy się staż numeru głównego.

Abonament solo – tak jak chcesz

W nju możesz także skorzystać z abonamentu bez telefonu dla jednej osoby. Na stronie https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-mono znajdziesz formularz on-line – za jego pomocą możesz zamówić nowy numer lub zlecić przeniesienie dotychczasowego. Do wyboru masz trzy plany abonamentowe bez telefonu. W każdym z nich pakiet danych rośnie wraz z Twoim stażem – dzięki usłudze „im dłużej, tym lepiej”. A oto propozycje przygotowane przez nju.

Abonament bez limitu 19 zł

  • rozmowy w kraju i roamingu UE – bez limitu
  • SMS ‒ 9 gr, MMS ‒ 19 gr (maksymalnie za 9 zł)
  • internet: na początku – 1 GB, po pół roku ‒ 2 GB, po roku ‒ 2,5 GB, po dwóch latach ‒ 3 GB.

Abonament bez limitu 29 zł

  • SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju i w roamingu UE – bez limitu
  • internet: na początku ‒ 10 GB, po pół roku ‒ 20 GB, po roku ‒ 25 GB, po dwóch latach ‒ 30 GB.

Abonament bez limitu 39 zł

  • SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju i roamingu UE ‒ bez limitu
  • internet: na początku ‒ 20 GB, po pół roku ‒ 40 GB, po roku ‒ 50 GB, po 2 latach ‒ 60 GB.

Wysokość abonamentu w nju nie jest stała. Jeżeli w danym miesiącu korzystasz mniej, zapłacisz niższy rachunek. Opłata minutę rozmowy wynosi 19 gr, za SMS-a – 9 gr, za MMS-a – 19 gr, a za 1 MB transferu – 19 gr. Cennik obowiązuje, dopóki nie osiągniesz pełnej kwoty abonamentu (np. 29 zł). Po przekroczeniu kwoty abonamentu, opłaty nie są już naliczane, a Ty możesz korzystać bez limitu. Jeżeli w danym miesiącu nie osiągniesz jednak pełnej kwoty abonamentu, płacisz tylko za usługi według cennika.

Dołącz do nju na abonament i płać mniej!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>