Główne menu

Art. sponsorowany
Babski wypad na majówkę? Wyspy Kanaryjskie to świetny kierunek!

Długi majowy weekend to świetny czas na spotkania z przyjaciółmi, a może nawet krótki wypad gdzieś, gdzie jest ciepło. Paniom na pewno spodobają się Wyspy Kanaryjskie. Ich niepowtarzalna atmosfera i piękna pogoda gwarantują niezapomniany pobyt.

Dlaczego warto wybrać się na Wyspy Kanaryjskie na początku maja?

Będzie ciepło, ale jeszcze nie gorąco. Średnia temperatura o tej porze roku to 26°C, ale orzeźwiająca oceaniczna bryza złagodzi nieco wrażenie upału. Za to woda w oceanie będzie miała już 20°C, co trzeba uznać za bardzo dobry wynik. W Bałtyku trudno o taki nawet w szczycie lata.

Wyspy Kanaryjskie jako kierunek na majowe wakacje zbierają same dobre opinie. Jest słonecznie, nie ma dużego tłoku, hotele nie są przepełnione, wszystkie atrakcje dostępne na wyciągnięcie ręki.

Wyspy Kanaryjskie last minute – czy warto?

Oczywiście, że warto kupić lot na Wyspy Kanaryjskie w ofercie last minute! Taki spontaniczny wypad może być bardzo udany, szczególnie jeśli uda się upolować opcję Wyspy Kanaryjskie all inclusive. Zielona Gran Canaria, gościnna Teneryfa, pustynna Fuerteventura i bardzo kameralna La Gomera czekają na turystów przez cały rok.

Wakacje na Wyspach Kanaryjskich 2024 można zaplanować na początek maja, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się tam także później, np. pod koniec sierpnia, już po szczycie sezonu turystycznego.

Która wyspa będzie najlepsza na babski wypad?

Wyspy Kanaryjskie, wszystkie bez wyjątku, doskonale nadają się na babskie wakacje. Wszystko zależy od tego, jakie kobiety mają plany i potrzeby.

Odrobina szaleństwa i brak planów? Najlepsza będzie Fuerteventura, której pustynny krajobraz sprzyja szalonym wypadom w stylu off road.

Nocne życie i typowo turystyczne rozrywki? Najłatwiej o to na Teneryfie, najchętniej wybieranej przez turystów wyspy z Archipelagu Wysp Kanaryjskich.

Cisza i spokój? W takim razie najlepsza będzie La Gomera, na której praktycznie nie ma piaszczystych plaż (jest kilka, ale na szczęście są mało oblegane), dlatego turyści raczej ją omijają.

Rajskie wakacje i Wyspy Kanaryjskie 2024 to niemal synonimy. Na babski wypad szczególnie poleca się oferta wylotów na Wyspy Kanaryjskie z Tui. Touroperator zaproponuje najlepszą wersję wakacji dla pań spragnionych słońca i odpoczynku w niebanalnym otoczeniu i fantastycznej atmosferze.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>