Główne menu

Inf. prasowa
Berrator skutecznie i bezpiecznie pozwala spalać tkankę tłuszczową

Nie istnieją cudowne środki, które bez żadnego wysiłku z naszej strony, bez diety i bez jakiejkolwiek aktywności fizycznej pozwoliłyby nam na tracenie wagi. Kiedy ktoś proponuje nam tego typu środki, powinno nam się zapalić czerwone światełko, bo już niejedna osoba dała się nabrać na nie sprawdzane przez nikogo, nie testowane klinicznie produkty, który co prawda odchudzały, ale kosztem tak potężnego zniszczenia organizmu, że nie było już potem powrotu.

Berrator nie obiecuje cudów, Berrator nie zrobi wszystkiego za nas, Berrator nie jest magicznym spalaczem tłuszczu. Berrator to dokładnie sprawdzona w laboratoriach i wypróbowana przez niezliczone osoby na całym świecie mieszanka  tylko i wyłącznie naturalnych substancji, które pozwalają na ułatwienie wysiłków osobie starającej sie zrzucić zbędne kilogramy. Co więcej, równocześnie zapewniana jest ochrona dla mięśni, ponieważ w czasie każdego procesu odchudzania znika trochę tkani mięśniowej, ale z Berratorem jest to ilość naprawdę minimalna.

Zacznijmy od tego, że Berrator to suplement diety, czyli substancja, która powinna być wykorzystywana jako dodatek do dobrze zbilansowanej diety, najlepiej przygotowanej przez wykwalifikowanego dietetyka lub trenera personalnego. Berrator nie jest w stanie zastąpić dobrze zbilansowanej diety, sam w sobie nie jest dietą (to w końcu tylko niewielkie kapsułki) i jeśli będzie wykorzystywany bez innych narzędzi zrzucania wagi, może być skuteczny, ale tylko w minimalnym stopniu. Podstawowym zadaniem Berratora jest przygotowywanie pola pod nasze inne działania, które dzięki niemu będą skuteczniejsze niż kiedykolwiek dotąd.

Berrator działa na trzech głównych polach:

– zmniejsza łaknienie, podtrzymuje uczucie sytości i ogranicza tak zwane zachcianki;

– przyspiesza proces przemiany materii;

– uwalnia energie komórek tłuszczowych.

Problem głodu w czasie odchudzania jest bardzo istotny, ponieważ każda dieta odchudzająca musi mieć zmniejszony poziom kalorii. Jest to uciążliwe dla osób, które spożywały dużo kalorii w czasie treningu na masę, ale przeciętna osoba, która po prostu lubi być najedzona, na początku też nie będzie do końca zadowolona ze swojej diety.

Trzeba w tym miejscu zrozumieć, skąd bierze się poczucie głodu. Nie jest to bowiem kwestia pustego żołądka. Są trudne do strawienia potrawy, które w żołądku zalegają długie godziny i są też potrawy, które przez żołądek po prostu przepływają, a jesteśmy dzięki nim najedzeni. Związane jest to przede wszystkim z gospodarką glukozą w naszym organizmie. W czasie posiłku, około 15 minut od jego rozpoczęcia, zaczyna się uwalniać do krwi glukoza z jedzenia. Wtedy czujemy się najedzeni. W czasie dnia energia pod postacią glukozy powinna się powoli uwalniać ze zjedzonych prędzej posiłków oraz być dostarczana z zapasów w postaci komórek tłuszczowych. Niestety, u bardzo wielu osób te procesy są zaburzone, przez co odczuwany jest permanentny głód, a do tego nachodzą nas chwilowe zachcianki na słodycze. Zawarty w Berratorze chrom jest w stanie skutecznie sobie radzić ze wszystkimi tego typu wahaniami poziomu cukru we krwi spowodowanymi przez różne czynniki szczegółowe, ale w głównej mierze przez nieprawidłową gospodarkę insuliną. Chrom to substancja, której suplementacja pozwala na znaczną poprawę wykorzystania insuliny i tym samym cukru w organizmie.

Ogromne znaczenie ma też spowolnienie procesów wchłaniania cukru z układu pokarmowego. Chodzi o to, by posiłek trafiał do krwi wolniej, w sposób eliminujący nagłe skoki ilości cukru we krwi. Służy do tego w składzie Berratora przede wszystkim glukomannan, czyli specjalny rodzaj błonnika o wyjątkowo silnej skłonności do pęcznienia. Łączy się on z posiłkami, miesza się z nimi dokładnie, po czym pęcznieje w jelitach iw ten sposób utrudnia wchłanianie składników pokarmowych z jelita. Należy rozumieć, że nie dochodzi do zablokowania wchłaniania składników pokarmowych, ale znacznego spowolnienia tego procesu, dzięki czemu posiłek jest pełnowartościowy, ale uwalniania do krwi glukoza pojawia się tam powoli. Do tego organizm jest zmuszony do bardziej wytężonej pracy, co wiąże się z koniecznością wydatkowania większej ilości energii. Nie należy tego mylić z trudniejszym trawieniem czy niestrawnością. Glukomannan nie jest w ogóle trawiony. Jest to po prostu substancja, która musi być przez jelita urabiana niczym glina i to pochłania energię.

Wypełnienie jelit, co jest efektem przyjmowania kapsułek Berratora, chroni nas także przed wstydliwymi przejawami zmniejszenia posiłków, czyli takimi przypadłościami, jak burczenie w brzuchu. Chociaż głód nie jest bezpośrednio związany z pustym brzuchem, trzeba zaznaczyć, że uczucie wypełnienia brzucha także pomaga psychicznie pod względem unikania dodatkowych posiłków.

Drugim filarem działania Berratora jest przyspieszanie procesów przemiany materii. Niskiej jakości spalacze tłuszczu najczęściej opierają się przede wszystkim na guaraninie i kofeinie. Są to substancje podnoszące nasze tętno krwi i również ciśnienie. Powoduje to pobudzenie, które może być zbawienne rano, ale jak podkreślają wszyscy lekarze, jest po prostu niezdrowe, zwłaszcza jeśli miałoby się utrzymywać przez dłuższy czas. Berrator nie zawiera żadnej z tych substancji i zamiast nich posiada znacznie lepsze, chociaż mniej znane i nieporównanie trudniej dostępne substytuty. Są to przede wszystkim wyciąg z yerba mate i jego substancja aktywna mateina, jak również polifenole, katechiny i teobromina.

Są to wszystko substancje w pełni naturalne, kryjące się między innymi w popularnej herbacie południowoamerykańskiej, gdzie występują jednak w bardzo niewielkich ilościach, co utrudniło poznanie ich charakteru. Okazuje się, że pod względem pobudzania organizmu są bardzo skuteczne, skuteczniejsze nawet od kofeiny, ale nie powodują związanych z nią efektów ubocznych. Kofeina obkurcza naczynia krwionośne, podnosi ciśnienie krwi i podnosi puls. Mateina rozszerza naczynia krwionośne, poprawia ukrwienie mięśni i oczyszcza umysł. Po kofeinie mogą drżeć ręce i może boleć głowa, a mateina i reszta uzupełniających jej działanie substancji nie powoduje takich efektów ubocznych.

Korzystanie z wyciągu yerba mate zawartego w Berratorze podnosi wydolność organizmu i ułatwia trening. Daje nam zastrzyk energii, który jest potrzebny zwłaszcza na początku z dietą i treningiem. Organizm pracujący na zwiększonych obrotach meczy się wolniej i szybciej spala kalorie, dzięki czemu nie tylko lepiej nam się trenuje, ale poprawiają się też efekty treningu.

Warto wspomnieć także o efekcie moczopędnym, jaki posiada wyciąg z yerba mate. Zaraz pod skórą u osób odchudzających sie znajduje się warstwa tłuszczu i wody. Dzięki stosowaniu suplementu Berrator ta warstwa bardzo szybko znika, dzięki czemu już tydzień po rozpoczęciu kuracji i treningu można zaobserwować widoczne zmiany w swoim wyglądzie. Nie należy oczywiście przeceniać tego zjawiska, ponieważ prawdziwe odchudzanie się dopiero zaczyna, ale pozbycie się tej warstwy tłuszczu jest zazwyczaj znakomitym motywatorem do dalszych działań.

Ostatni z trzech filarów działania suplementu diety Berrator to uwalnianie energii z tkanki tłuszczowej. Tłuszcz to tkanka zapasowa, więc nie należy sie dziwić, że organizm nie lubi się z nią rozstawać. Trzeba go do tego przekonać, czasami w sposób dość drastyczny, chociaż Berrator jest substancją łagodną, która stawia raczej na bezpieczeństwo niż na wielkie, ale groźne efekty.

Do aktywizacji komórek tłuszczowych wykorzystywane są tutaj dwie substancje. Pierwsza z nich to ogólnie znana kapsaicyna. Jest to tak zwana papryczka, czyli czynnik odpowiedzialny za ostry smak papryczek, pieprzu i wielu innych substancji. W tym przypadku jest to kapsaicyna właśnie z pieprzu. Drugą substancja uwalniającą energię z komórek tłuszczowych jest pozyskiwana z gorzkiej pomarańczy synefryna. Obie te substancje są w stanie łączyć się z receptorami na błonach komórkowych komórek tłuszczowych. Ich stymulacja powoduje proces hydrolizy, w którym, najogólniej rzecz biorąc, tłuszcz zawarty w komórkach jest rozbijany na mniejsze części i łatwiej jest go wprowadzić do krwiobiegu. Organizmowi jest łatwiej spalać tłuszcz, a nie na przykład mięśnie, co często ma miejsce przy próbach odchudzania bez wspierania się suplementami typu Berrator. We krwi pojawia się więcej energii z komórek tłuszczowych, więc jesteśmy też mniej głodni i mamy więcej energii. Jest to efekt działający tak naprawdę na wszystkie kwestie związane ze skutecznym odchudzaniem.

W suplemencie diety Berrator znajduje się oczywiście znacznie więcej składników, w tym na przykład witaminy i minerały, których zadaniem jest odpowiednie kontrolowanie pracy naszego organizmu i dostarczanie tych składników, których potrzeba wyjątkowo dużo w procesach związanych z odchudzaniem.

Jeszcze raz można wspomnieć o piperynie i kapsaicynie, które oprócz swojego działania na komórki tłuszczowe, są jeszcze w stanie poprawiać jakość trawienia, zwiększać wydzielanie soków trawiennych i sprawiać, że trawienie jest dokładniejsze.

Bardzo podobne działanie posiada wyciąg z kłącza ostryżu długiego. Jest to substancja mająca bardzo duże znaczenie dla przepływu żółci oraz wydzielania kwasów trawiennych. Zwiększona podaż błonnika czasami prowadzi do problemów ze wzdęciami i ten wyciąg jest bardzo skuteczny w zwalczaniu wszystkich kłopotów tego typu. Badania pokazują, że ostryż długi jest w stanie w niewielkim stopniu blokować tworzenie się nowych komórek tłuszczowych.

Berrator jest mieszanką, której zadaniem jest poprawiać działanie naszego organizmu w jego naturalnych granicach i robi to znakomicie poprzez wrzucanie wyższego biegu dla naszego ciała. Trzeba jedynie pamiętać, by nie przesadzać z dawką, ponieważ Berrator faktycznie jest złożony tylko z naturalnych substancji, ale we wszystkim da się przedobrzyć. Poważnych skutków ubocznych brak, ale poważne przedawkowanie może być nieprzyjemne.

  4 komentarze

 • jotka

  Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej sprawdza się stara prawda czyli mniej jeść – inaczej przede wszystkim, dużo się ruszać i mieć pasje, przy których często zapominamy o innych zachciankach…no i nie dopuszczać do sytuacji, gdy nadwaga jest tak duża, że musimy sie odchudzać z pomocą dietetyków i suplementów….

 • oironio

  Ja unikam jak ognia wszelakich suplementów. Czy to na włosy, paznokcie, czy odchudzanie właśnie.
  Lubie się zmęczyć i to totalnie, co przy zdrowej diecie samo przez siebie daje niezłe efekty. ;>

 • Megly

  Nigdy wcześniej nie widziałam tego preparatu.
  Wydaje się naprawdę, naprawdę fajny dla osób chcących spalać tkankę tłuszczową.
  Pozdrawiam niedzielnie 😉

 • Rebel

  No i taki wstęp to ja rozumiem! Zanim przeczytałam miałam napisać to samo i wielki szacunek, że to uwzględniłaś.
  Tak czy owak suplement nie dla mnie. Nie jestem za takimi środkami.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>