Główne menu

Beverly Hills 90210 powraca

Beverly Hills 90210 powraca. Już dzisiaj możemy zobaczyć trwający minutę wstęp do kultowego serialu. W kolejności alfabetycznej na ekranie pojawiają się: Gabrielle Carteris, Shannen Doherty, Jennie Garth, Brian Austin Green, Jason Priestley, Tori Spelling i Ian Ziering. Niestety w czołówce nie zobaczymy Luke’a Perry’ego, który umarł w marcu 2019 roku. W tle słychać znaną melodię tematyczną.

 

Beverly Hills 90210 to serial emitowany przez 10 sezonów od 1990 do 2000 roku. Po raz pierwszy od dwóch dekad aktorzy znowu wystąpią razem.

Już 7 sierpnia 2019 roku widzowie amerykańskiej telewizji Fox będą mogli premierowo zobaczyć pierwszy odcinek nowej odsłony serialu „Beverly Hills 90210”. Nowa seria składa się z 6 odcinków.

Ciekawa jestem pomysłu na fabułę. Czy decyzja, by spróbować wskrzesić serial po latach okaże się trafna? Co z dawnymi przyjaźniami, miłościami? Będziemy oglądać nowe odcinki kultowego serialu jedynie z sentymentu, czy z prawdziwym zainteresowaniem?

Czekamy? 🙂

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>