Główne menu

Bardzo bezpieczny seks…czy śmieszny seks?

Mówi się, że potrzeba matką wynalazku, ale to rozwiązanie, które przedstawiła jedna z amerykańskich firm budzi…zaskoczenie.

Specjalne lateksowe majtki (Scroguard) mają chronić przed przenoszonymi drogą płciową chorobami, takimi jak opryszczka narządów płciowych lub HPV. Sama prezerwatywa nie wystarcza. Zakładana na członka pozostawia odsłonięte pozostałe części genitaliów, co może stanowić źródło problemu. Dlatego powstał pomysł, by stworzyć takie oto urządzenie, które chroni obszar odpowiadający za przenoszenie chorób.

Kiedy jesteście gotowi na seks, mężczyzna nie ściąga bielizny, ale nasuwa prezerwatywę i szczelnie chowa jej końce tak, by nie pozostawić odsłoniętego fragmentu skóry.

bezpieczny

Jeśli po przeprowadzeniu badań okaże się, że rzeczywiście majtki Scourd działają i są skuteczne, może to przynieść prawdziwy przełom dla wielu par.

Każdego roku w samych Stanach Zjednoczonych diagnozowanych jest 20 milionów nowych przypadków chorób wenerycznych.

Mądry czy głupi wynalazek?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>