Główne menu

Art. sponsorowany
Co kupić na święta dla klientów i pracowników firm? Czekoladowe podarki świąteczne

Kiedy zbliża się najpiękniejszy okres w roku, czas Bożego Narodzenia, wszyscy mamy w głowach podobne myśli – jakie prezenty przygotować dla najbliższych. Warto także pamiętać o swoich pracownikach, czy stałych klientach Twojej firmy, żeby pokazać im, że ich doceniasz. Co kupić na święta dla klientów i pracowników firm? Sprawdź nasze czekoladowe upominki świąteczne!

Jakie prezenty świąteczne dla firm wybrać?

Jako właściciel lub manager firmy na pewno masz kontakt z wieloma klientami, których warto docenić przy każdej nadarzającej się okazji, inwestując w prezenty na święta. Pozwala to na budowanie długotrwałych relacji. W ten sposób dajesz swoim klientom poczucie, że Ci na nich zależy, dlatego też będą lojalni wobec Twojej firmy. Święta Bożego Narodzenia to czas, podczas którego warto sprawić innym choćby i drobny upominek, dzieląc się nie tylko czymś smacznym, ale i pozytywną energią.

Chocolissimo przygotowało specjalne upominki świąteczne dla klientów – te bardziej okazałe jak i takie, które będą drobnym upominkiem i sposobem na powiedzenie Dziękujemy, że jesteś  nami. Możesz wybrać zarówno prezenty świąteczne dla firm, w podzięce za całoroczną współpracę między Wami, jak i te skromniejsze dla klientów indywidualnych: https://chocolissimo.pl/prezenty-na-swieta.

Czekoladowe prezenty dla firm

Świąteczne prezenty dla firm z czekolady są bezpiecznym i uniwersalnym upominkiem, który sprawdzi się w przypadku każdej działalności. Świetną propozycją będzie zestaw słodkości, który możesz sam skomponować. Do wyboru masz cztery grupy produktów, zawierających nasze wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju czekoladki, trufle oraz słodkie owoce w czekoladzie. Wybrane słodkości zapakowane są w prezentowy kartonik i przewiązane elegancką wstążką.

Jeżeli zależy Ci na eleganckim prezencie świątecznym dla firm, koniecznie sprawdź nasz zestaw Merry Elegance. W pięknej drewnianej skrzyneczce zamkniętych jest 10 ręcznie robionych pralinek o oryginalnym smaku i subtelnych świątecznych zdobieniach. Na skrzyneczce można wykonać grawer wybrany przez Ciebie.

Drobne upominki świąteczne dla pracowników i klientów

Chcąc podziękować stałym klientom za to, że są lojalni wobec Twojej firmy, nie musisz wcale inwestować w duży upominek świąteczny dla klientów, a doskonale sprawdzi się na przykład czekoladowy telegram. To świetna i wyjątkowa alternatywa dla tradycyjnej kartki świąteczne, którą możesz podarować także swoim pracownikom. W telegramie znajduje się 16 kostek niezwykłej czekolady mlecznej lub białej, z których utworzone są życzenia świąteczne takie jak Wesołych Świąt, czy Bogatego Mikołaja.

Pięknie będą także wyglądały świąteczne czekoladowe figurki Mikołaja czy renifera. Nie dość, że wyglądają one wyjątkowo, to jeszcze wykonane są z dbałością o szczegóły z najlepszej jakości czekolady deserowej i białej oraz zapakowane w ozdobny świąteczny kartonik. Takie drobne upominki świąteczne dla pracowników sprawią im ogromną przyjemność i dadzą poczucie satysfakcji, że pamiętasz o nich i szanujesz ich pracę oraz wysiłek.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>