Główne menu

Co mogłabyś robić LEPIEJ?

Zawsze może być lepiej. Tak jak zawsze może być gorzej. Dążymy jednak do tego, by poprawiać sobie jakość życia,  a nie pogorszyć, dlatego celem staje się właśnie – LEPIEJ. Prawda?

I tu od razu rodzi się pytanie – co to właściwie znaczy?

Odpowiedzi może być wiele.

Chcemy działać efektywniej, mieć więcej wolnego czasu, masę energii i rzadziej padać na kanapę z poczuciem, że nawet poruszenie małym palcem u stopy to zbyt dużo. Pragniemy lepiej spać, lepiej odpoczywać, lepiej wykonywać swoje obowiązki, lepiej kochać, itd.

Konkurs, konkurs – a co Ty mogłabyś robić LEPIEJ?

A Ty, co mogłabyś robić LEPIEJ?

Odpowiedz na to pytanie. Wyślij kilka zdań na konkurs@kobietapo30.pl z dopiskiem w tytule „Lepiej”. I czekaj na swoją nagrodę.

Być może właśnie do Twoich rąk trafi jedna z trzech książek Gretchen Rubin, autorki bestsellerowego „Projektu szczęście” – „Lepiej. 21 strategii, by osiągnąć szczęście”.

Tak, to ta sama książka, której recenzja została przez Czytelniczki bardzo ciepło przyjęta. To nie do końca miarodajny czynnik tego zainteresowania, ale łatwy w weryfikacji – ponad 1000 lajków przez dwa dni (zajrzyj).

Książkę przeczytałam i jestem przekonana, że warto mieć ją w swojej biblioteczce! Po przeczytaniu NAJLEPIEJ ją „puścić w obieg”, by zmotywować innych do przyjrzenia się swojej codzienności, nawykom i wyborom.

v3

Czas trwania konkursu i wyniki

Na Twoje odpowiedzi, co mogłabyś robić lepiej, czekamy do 29 stycznia. Pamiętaj, by podpisać się imieniem i nazwiskiem.

Kiedy ogłosimy wyniki?

Jeśli nie zarzucicie nas milionami odpowiedzi (tak, byłoby świetnie poznać Wasze marzenia:)), to wyniki ogłosimy do 3 lutego.

Jeśli masz ochotę, możesz wysłać kilka zgłoszeń.

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>