Główne menu

Inf. prasowa
Co można zbudować z LEGO Friends? Magiczny świat klocków Lego

Wybór zabawek dla dziecka to odpowiedzialne zadanie. Oprócz walorów edukacyjnych i rozwojowych, powinny wpisywać się również w zainteresowania oraz być po prostu miłą rozrywką. Wspólna zabawa pogłębia więź i wpływa na relację rodzica z dzieckiem, dlatego warto mądrze wybierać zabawki tworzące rzeczywistość i wpływające na rozwój malucha. Klocki Lego Friends to doskonała opcja. Dzięki wielu różnorodnym zestawom można stworzyć własny świat i bawić się godzinami.

Nauka poprzez budowanie z Lego Friends

Wśród zestawów Lego Friends każdy mały miłośnik klocków znajdzie wersję dla siebie. Dla dzieci lubiących zwierzęta doskonałą opcją będzie ,,Domek pand na drzewie”, ,,Plac zabaw dla piesków” lub ,,Świetlica dla piesków”, w których znajdują się figurki zwierząt wraz z potrzebnymi akcesoriami. Łącząc np. zestawy z pieskami, można stworzyć jedną spójną całość, dzięki czemu zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

Klocki Lego Friends oferują również zestawy takie jak ,,Baza ratownicza”, ,,Weterynaryjny łazik ratunkowy” czy ,,Weterynaryjny helikopter ratunkowy”, dzięki którym można odgrywać scenki, w których pomaga się potrzebującym opieki zwierzątkom. To doskonała nauka empatii i wrażliwości. Dołączone do zestawów szczegółowe akcesoria stanowią odwzorowanie rzeczywistych przedmiotów, co pomaga dziecku jeszcze bardziej wciągnąć się w zabawę.

,,Szpital w Heartlake”,  ,,Parkowa kawiarnia w Heartlake City” lub ,,Piekarnia w Heartlake City” to przykłady zestawów Lego Friends, które pokazują pracę w różnych zawodach. Podczas zabawy można w bardzo przystępny sposób wytłumaczyć maluchowi, na czym konkretnie polegają. Budując szpital z klocków można odtwarzać z dzieckiem scenki i tworzyć własne scenariusze. To doskonała okazja, żeby przełamać lęk, który być może towarzyszy podczas rzeczywistych wizyt dziecka u lekarza.

Wokalistka, ogrodnik, fryzjerka – Twoje dziecko może wcielić się w zabawie w każdą z tych ról i być może jedna z tych dziedzin stanie się jego pasją. To ważne, żeby pokazywać maluchowi różne możliwości, tak aby łatwiej mu było znaleźć coś interesującego dla siebie.

Wspaniała rozrywka z klockami Lego Friends

Zestawy Lego Friends nawiązują również do wakacyjnego odpoczynku. ,,Domek na plaży”, ,,Luksusowy kemping” czy ,,Letnia zabawa w parku wodnym” oprócz świetnej zabawy mogą przywołać miłe, wakacyjne wspomnienia. Łącząc ze sobą takie zestawy można wybudować letni kurort lub odtworzyć wakacyjny czas spędzony z bliskimi i jeszcze raz przeżyć niezapomniane przygody. Dobrym pomysłem jest również pokazanie dziecku jakie atrakcje czekają na niego podczas wakacyjnego wyjazdu, a jeśli ma obawy np. przed lotem samolotem, zestaw ,,Samolot z Heartlake City” może pomóc przełamać strach.

,,Centrum w Heartlake City” czy ,,Zestaw klocków Heartlake City” pomogą w zbudowaniu całego miasteczka, w którym rozgrywać się będą dziecięce scenariusze. Dzięki Lego Friends w zbudowanym z klocków mieście znajdzie się piekarnia, zakład fryzjerski czy kawiarnia.

Magiczny świat klocków Lego

Klocki Lego to dobry pomysł na połączenie nauki i rozrywki dla Twojego dziecka. Pobudzają wyobraźnię, wpływają na kreatywność i pomysłowość pociechy. Poprzez naukę dopasowywania do siebie odpowiednich elementów dziecko rozwija zdolności motoryczne, staje się sprawniejsze.

Zabawa klockami Lego Friends to doskonała okazja do tłumaczenia dziecku otaczającej go rzeczywistości, wzbudzenia zainteresowań i pasji, a także rozwój wrażliwości i empatii do drugiego człowieka oraz zwierząt.

Lego Friends to świetna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Bawiąc się można podpowiedzieć maluchowi ciekawe rozwiązania i zbudować nowe, niezwykłe budowle. Możliwości, jakie dają klocki Lego Friends, pozwalają na zbudowanie magicznego miasta, a każdy kolejny zestaw będzie jego doskonałym uzupełnieniem.

Wiele zestawów klocków LEGO, nie tylko z serii LEGO Friends można zakupić na Ceneo. Na portalu w łatwy sposób można porównać ceny produktów w różnych sklepach internetowych i wybrać ten najtańszy. Warto też zapoznać się z zaufanymi opiniami klientów. Dla zarejestrowanych użytkowników dostępna jest opcja sprawdzenia historii ceny danego produkty na przestrzeni czasu.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>