Główne menu

Co się dzieje, gdy kończysz 34 lata? Jesteś najszczęśliwsza!

34 lata to czas przełomów. Tak można byłoby w jednym zdaniu określić to, co najważniejsze. Jeśli zdecydujemy się spojrzeć na szczegóły, to okazuje się, że całkiem sporo się dzieje. Co dokładnie? Przeczytaj koniecznie! Okazuje się, że niby wiek to tylko liczba, a jednak sporo się zmienia.

To Twój najszczęśliwszy rok

Okazuje się, że gdy kończysz 34 lata, tryskasz szczęściem. Jesteś najszczęśliwsza na świecie. I to zdecydowanie najlepszy rok w Twoim życiu. Dlaczego?

Po pierwsze tak ustalili naukowcy. Istnieje największe prawdopodobieństwo, że właśnie teraz jesteś wyjątkowo zadowolona z siebie, swojego ciała, swojego życia, akceptujesz to, co się dzieje i masz ochotę na więcej. Dlatego z entuzjazmem wyciskasz z codzienności to, co najlepsze.

Już masz w sobie na tyle odwagi, by podejmować ryzykowne decyzje, a to często się opłaca. Ponadto masz duże szanse na odcinanie kuponów z przeszłości, spijając śmietankę wynikającą z dobrych wcześniejszych wyborów. Jeśli miałaś trochę szczęścia wcześniej, to właśnie teraz luzujesz i zaczynasz spokojniej żyć. Bez tak zwanej spiny i stresu. Choć nadal masz sporo na głowie, a czas nie jest z gumy, to ta codzienna zawierucha jest większym powodem do satysfakcji niż stresu.

34 lata

Najlepszy wiek na urodzenie dziecka

Czy wiesz, że 34 lata, to według naukowców, najlepszy wiek na założenie rodziny? Dlaczego tak jest? Powodów jest kilka – stabilizacja finansowa, większa dojrzałość i gotowość, by zostać mamą.  Kliknij poniższy link i przeczytaj.

Najlepszy wiek na założenie rodziny? 34 lata. Tak mówią naukowcy

Przed Tobą wakacje życie

Masz 34 lata, to czas na prawdziwe, naprawdę udane wakacje. Nastawiaj się, nastawiaj, bo jest na co. Tak przynajmniej twierdzą naukowcy.

Masz 34 lata? Przed Tobą wakacje życia!

Starzejesz się

To niestety trochę mniej optymistyczna wiadomość, jednak trzeba o niej wspomnieć. Starzejemy się stopniowo i właśnie wtedy, gdy mamy 34 lata, przychodzi taki etap, gdy to może być bardziej widać. Po prostu. Następny taki skok następuje w wieku 60 i 78 roku życia.

Skąd to wiadomo? Znowu od naukowców.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>