Główne menu

Art. sponsorowany
Co warto wiedzieć o ofercie Orange Flex?

Orange Flex łączy w sobie wygodę i elastyczność – to oferta komórkowa, z której można korzystać bez konieczności podpisywania sztywnych, długoterminowych umów. Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną i wybierzesz jeden z czterech dostępnych planów. Już teraz sprawdź szczegóły!

 

Co to jest Orange Flex?

Nie lubisz ograniczeń? Cenisz sobie wygodne i elastyczne rozwiązania? W takim razie Orange Flex to oferta idealna dla Ciebie! To nowoczesna sieć komórkowa działająca w aplikacji mobilnej pobieranej na smartfona. To właśnie w apce podpisujesz umowę, zarządzasz planami komórkowymi oraz opłacasz faktury – jeśli podepniesz swoją kartę płatniczą, właściwa kwota będzie co miesiąc automatycznie pobierana z Twojego konta. Nie chcesz podpinać karty? Nie ma sprawy, możesz też płacić BLIKIEM.

 

Orange Flex to rozwiązanie idealne dla wszystkich – studentów, rodzin i właścicieli małych biznesów (masz możliwość kontrolowania wydatków i zarządzania planami kilkorga członków rodziny bądź współpracowników). Nie musisz podpisywać umowy na określony czas, sam decydujesz, kiedy rozpoczniesz oraz kiedy zakończysz korzystanie z usługi (bez okresu wypowiedzenia).

Poznaj bliżej ofertę Orange Flex.

Orange Flex – oferta

Gdy aktywujesz usługę Flex w aplikacji, dostaniesz nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS i MMS w kraju i w roamingu w UE. A do tego paczkę gigabajtów. Do wyboru masz 4 plany (raz w miesiącu możesz zwiększyć lub zmniejszyć pakiet bez dodatkowych opłat):

  • 30 GB za 30 zł,
  • 45 GB za 35 zł,
  • 80 GB za 50 zł,
  • 150 GB za 80 zł.

Aby rozpocząć korzystanie z Orange Flex, pobierz na swojego smartfona bezpłatną aplikację i zdecyduj, jaki chcesz mieć plan. Następnie potwierdź swoją tożsamość, robiąc zdjęcie dokumentu tożsamości i selfie lub logując się na swoje konto bankowe. Jeśli chcesz przenieść numer od innego operatora, zaznacz „Chcę przenieść numer do Flex” i wybierz datę transferu. Na koniec wybierz sposób płatności, dodaj kartę płatniczą lub zapłać BLIKIEM. Gotowe!

Dlaczego jeszcze warto być w Orange Flex?

  • Dziel się GB ze znajomymi – w Orange Flex możesz przekazywać swoje gigabajty wszystkim, którzy też korzystają z oferty. Oni Tobie również!
  • Korzystaj z dodatkowej karty SIM i eSIM za 0 zł – możesz ją zainstalować na drugim urządzeniu – smartfonie, tablecie czy smartwatchu. W zależności od wysokości planu możesz dodać do 3 nowych kart SIM z tym samym numerem.
  • Dołącz do Klubu Flex – regularnie będziesz otrzymywać kody zniżkowe na różne usługi, np. 20% rabatu na kawy i herbaty klasyczne w Costa Coffee czy 40% rabatu na przejazd FREE NOW. Wystarczy, że wyrazisz zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych.
  • Kupuj w Sklepie Flexa – czekają na Ciebie urządzenia elektroniczne w atrakcyjnych cenach (możesz za nie zapłacić od razu lub zdecydować się na wygodne raty 0%).
  • Polecaj Flexa znajomym – zgarnij 70 zł (już za jedną osobę, która skorzysta z Twojego indywidualnego kodu promocyjnego) oraz dodatkowe gigabajty (przy minimum 5 nowych użytkownikach).

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>