Główne menu

Co według mężczyzn czyni kobietę nieatrakcyjną?

Chcemy być atrakcyjne, pewne siebie. Takie się czuć i tak być odbierane. Niestety jest wiele cech, zarówno w wyglądzie, jak i w zachowaniu, które nam to utrudniają. Przynajmniej w oczach mężczyzn czynią nas mniej pięknymi, zachęcającymi, interesującymi. Zebrałam wszystko poniżej.

Zaczynamy od tego, co sprawia, że wyglądamy gorzej, a skończymy na zachowaniach, które w opinii panów są po prostu słabe. Czyli tym razem będzie o tym, co odstrasza i odrzuca z mniejszą lub większą intensywnością. Gotowe spojrzeć prawdzie w twarz? Zapraszam na boks z naszymi „wadami” 🙂

Skomplikowana fryzura

Mężczyźni akceptują „fikuśne” fryzury na specjalne okazje – wesele, przyjęcie, sylwestra. Na co dzień chcą dotykać jednak naturalnych włosów, miękkich i sprężystych i odrzuca ich sztywność lakieru oraz ciężkość kosmyków po zastosowaniu całej masy kosmetyków.

Poza tym skomplikowane fryzury uważają za ograniczające – trzeba uważać, żeby nic się nie rozpadło, nie zepsuło. Prawda, że to praktyczne podejście?

Nieogolone ciało

Może się nam to podobać lub nie, ale mężczyźni wolą gładką skórę niż pokrytą włosami.

Gładkie pachy i nogi uważane są w ich opinii za ważniejsze niż perfekcyjny makijaż. To kwestia higieny. Zaniedbanie w tym zakresie uważane jest za szczególnie bolesne dla wrażliwych zmysłów a często wręcz za dyskwalifikujące.

Ciężki podkład

Dobry podkład jest niewidoczny. Dodaje urody, ale nie zwraca na siebie uwagi.

Niestety bardzo trudno uzyskać równowagę w tym temacie i wiele kobiet, chcąc prezentować się jeszcze lepiej, przesadza, uzyskując niestety efekt maski. Często same tego nie widzą i przyzwyczajają się do swojego niezbyt naturalnego wyglądu, za którym się w gruncie rzeczy chowają.

Posklejane rzęsy

Jak tu się wpatrywać jej w oczy, kiedy uwagę przykuwają rzęsy, posklejane, nierównomiernie pomalowane i toporne. Grudki odbierają urody i sprawiają, że nie wyglądasz tak seksownie, jak mogłabyś.

Niestety tusze mogą zawieść również na wiele innych sposobów – obsypać się, rozmazać, dlatego tak ważne jest, aby wybierać dobrej jakości kosmetyki i nie spieszyć się podczas malowania oczu, a jeśli już pojawią się grudki, można użyć specjalnej szczoteczki do ich usunięcia. To zajmie chwilę a zmienia sporo.

    2 komentarze

  • Ala

    Moj maz strasznie nie lubi takich wypindrzonych lalun
    Znjaomi mezczyzni tez mowia, ze taka to tylko…ale na powazne zwiazki nie nadaje sie
    Moze stereotyp, ale cos w tym chyba jest

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>