Główne menu

Co według mężczyzn czyni kobietę nieatrakcyjną?

Za duża ilość perfum

Perfumy trzeba nosić z klasą. Ich nadmiar jest gorszy nawet od ich braku. Dlatego tak ważne jest, by używać ich z umiarem.

Publiczne poprawianie makijażu

Damy nie pudrują noska i nie malują ust przy stoliku w restauracji. Dyskretnie udają się do toalety. To ma sens.

Makijaż ma pozostać niewidoczny dla oczu. Zauważalny ma być jedynie jego efekt. Reszta ma być tajemnicą. Także to, jak ona się maluje.

Było o urodzie. Teraz będzie o cechach charakteru i postawach, które odstraszają.

Wiem wszystko

Postawa „jestem wszechwiedząca” jest mało atrakcyjna. To grzech z kategorii głównych. Pokazywanie na każdym kroku, że zjadło się wszystkie rozumy nie przysporzy nam przyjaciół, przeciwnie, sprawi, że z czasem nikt nie będzie chciał nas słuchać, a On z pewnością ucieknie jako jeden z pierwszych…

„Uwieszenie się na nim”

Co czyni kobietę nieatrakcyjną?

W jego oczach są to nie tylko opisane wyżej zmiany w urodzie, ale również zachowanie czy cechy charakteru…Właściwie żaden mężczyzna nie lubi „poświęcających się kobiet”, które rezygnują z siebie dla niego. Być może początkowo może czuć się z tego powodu wyróżniony, ale ostatecznie taka postawa się mści przeciwko partnerom. Ważne, by kobieta pozostawiła dla mężczyzny tajemnicą, miała swoje życie, do którego on nie ma dostępu.

Dla zdrowia i podsycania jakości związku każdy powinien mieć wycinek codzienności, w której spełnia się w pojedynkę.

Wielkie nadzieje

Jeśli kobieta sądzi, że mężczyzna rozwiąże każdy jej problem, że związek będzie odpowiedzią na każdy brak, każdą pustkę, to nie dość, że się myli, to jeszcze odstraszy każdego dbającego o własne samopoczucie pana. Nikt nie lubi być „ostatnią nadzieją”, „deską ratunku”, nie ma takiego silnego, który by zniósł ciężar pokładany w nim od samego wstępu. To naturalne, że pojawi się lęk, czy da się radę i obawa, by w ogóle wkraczać w związek, w którym już na samym wstępie ma się dźwigać ciężary.

Można napisać też bardziej górnolotnie. Kobieta, która nie odnajduje siły w sobie, nie odnajdzie jej też w mężczyźnie.Po prostu. Facet nie ma uzupełniać naszych braków. On ma dzielić z nami nasze sukcesy i porażki, być, wspierać, ale nie „załatwiać” za nas wszystkiego. To nie jego rola.

    2 komentarze

  • Ala

    Moj maz strasznie nie lubi takich wypindrzonych lalun
    Znjaomi mezczyzni tez mowia, ze taka to tylko…ale na powazne zwiazki nie nadaje sie
    Moze stereotyp, ale cos w tym chyba jest

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>