Główne menu

Czy czekolada może być zdrowa? Wygraj i przekonaj się sama!

Dzisiaj zapraszamy na konkurs. Właściwie nie tylko dzisiaj, bo konkurs będzie trwał do 24 grudnia. 🙂

Do wygrania prawdziwa surowa czekolada Cocoa, produkowana z nieprażonego ziarna, bogata w magnez, żelazo i potas. Bez zbędnych dodatków, które znajdują się w masowo produkowanych wyrobach. Surowa czekolada jest wolna od cukru trzcinowego, który odpowiada za plagę otyłości, rozwój cukrzycy, przyspieszanie procesu starzenia się skóry. Wolna jest od mleka w proszku, znanego z całej listy substancji szkodliwych. A przy tym jest smaczna (sprawdziliśmy!) i wyjątkowo aromatyczna.

Surowa czekolada jest wolna od konserwantów i środków chemicznych.

W konkursie możecie wygrać ręcznie formowaną tabliczkę wykonaną z ekologicznego, nieprażonego ziarna rozcieranego i konszowanego na zimno. Brzmi ciekawie? Bo jest ciekawie, Cocoa to produkt, do którego produkcji przykłada się szczególną uwagę. I to naprawdę czuć!

Zasady konkursu

Wyślij odpowiedź na pytanie:

Dlaczego warto jeść PRAWDZIWĄ czekoladę?

Wiadomości należy wysyłać na konkurs@kobietapo30.pl z dopiskiem „surowa czekolada”.

Odpowiedź powinna mieć maksymalnie 1000 znaków ze spacjami.

Nagrody

W konkursie wygrywają 3 osoby, oznacza to, że mamy dla Was 3 słodkie zestawy. 🙂

IMG_0309

 

Każda nagroda zawiera:

dwie tabliczki Cocoa i dwa produkty oblewane

Jeśli masz preferencje dotyczące konkretnego produktu – smaku, zajrzyj na stronę i napisz w wiadomości konkursowej, co wybierasz dla siebie na nagrodę. Producent postara się spełnić Twoje życzenia.

To jak: wybierasz czekoladę migdałową cappuccino z morwą turecką a może czekoladę z jagodami goji, a może jeszcze inną? Dodatkowo orzechy brazylijskie w surowej czekoladzie, banany w czekoladzie, a może jagody inkaskie w surowej czekoladzie? Wybór jest bogaty, dlatego może być trudno się zdecydować na dwa smaki. 🙂

Czas trwania konkurs

Konkurs trwa od 10 grudnia do 24 grudnia do północy.

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>