Główne menu

Inf. prasowa
Czy drewniane zabawki są najlepsze dla dziecka?

Popularność drewnianych zabawek nie mija! To krzepiące, że świadomi rodzice wiedzą, jaką moc mają drewniane klocki, puzzle czy wystrugany konik. Drewniana zabawka łączy pokolenia i przetrwa zabawę wielu małych rączek. Przekazywane z dziada pradziada, drewniane zabawki kojarzą się z ciepłem rodzinnym, tradycją, wspomnieniami, oraz oczywiście wspaniałą zabawą – wie to każde dziecko, które choć raz spróbowało zabawy drewnianymi puzzlami lub pociągami. Zapoczątkuj rodzinną tradycję i pobudź wyobraźnię dziecka – wprowadz do jego świata najlepszej jakości, drewniane zabawki.

Drewniane zabawki – dlaczego warto je kupić dziecku?

Drewniane zabawki niosą ze sobą najlepsze wspomnienia i doskonale wspierają rozwój poznawczy i emocjonalny dziecka, a także pobudzają kreatywność i wzmacniają fantazję twojej pociechy. Te od renomowanych producentów, są zawsze dobrej jakości i w przeciwieństwie do wielu zabawek plastikowych, przeszły szereg testów, są ekologiczne i bezpieczne nawet dla najmłodszych, a także charakteryzują się niebywałą wytrzymałością na uszkodzenia. Drewniane zabawki dla najmłodszych składają się z dużych elementów, nie grożą połknięciem czy zakrztuszeniem. Warto wspomnieć o korzystnym  wpływie, jaki mają drewniane zabawki na rozwój dziecka. Wspierają malca od jego pierwszych miesięcy aż do rozpoczęcia wieku szkolnego.

Jakie  drewniane zabawki najlepiej wybrać?

Warto wiedzieć, jakie drewniane zabawki najlepiej kupić, aby mieć gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że zabawka przetrwa w twojej rodzinie wiele pokoleń. Jeśli szukasz w pełni bezpiecznych i solidnych zabawek drewnianych o doskonałej jakości – z pewnością przypadnie ci do gustu szeroka oferta marki Viga.

Firma osiągnęła sukces na szeroką skalę, a produkowane przez nią drewniane zabawki są cenione w  ponad 60 krajach i tworzone z pasją oraz szacunkiem do każdego dziecka, planety, środowiska. Drewniane zabawki  Viga mogą się poszczycić najwyższą jakością wykonania oraz certyfikatami i atestami bezpieczeństwa. Największym powodem do dumy jest jednak dla firmy to, że zabawki Viga są wprost  uwielbiane przez dzieci! 

Jakie drewniane zabawki Viga będą najlepsze dla twojego dziecka? Wszystko zależy od wieku i zainteresowań malca, ale z pewnością dzieci maja w czym wybierać. Dużym powodzeniem cieszy się drewniana tablica sensoryczna, która doskonale rozwija zmysły maluszka. Kolejnym hitem jest krosno tkackie, oraz drewniane puzzle o pięknych kolorach i wielu rodzajach, oraz magnetyczna mozaika Viga, która stwarza nieograniczone możliwości zabaw edukacyjnych. Furorę wśród dzieci budzą też drewniane pojazdy i figurki, które aż się proszą o zbudowanie im uroczego miasteczka. Te zabawki trzeba zobaczyć!

Drewniane zabawki zamiast telewizora – to da się zrobić!

Drewniane zabawki to doskonała alternatywa dla komputera. Są bezpieczne i ekologiczne, a ponadto łączą pokolenia. Nasze pociechy coraz więcej czasu spędzają przed ekranem telewizora, laptopa czy smartfona. Wiek, w którym dziecko dostaje do ręki telefon znacznie sie obniża. Psychologowie biją na alarm – to wpływa niekorzystnie na rozwój dzieci. Dlatego jak najczęściej  rezygnuj z nachalnej cyfryzacji. Dzięki twojemu zaangażowaniu dziecko może zyskać tak wiele!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>