Główne menu

Inf. prasowa
Czy jestem w zasięgu światłowodu Orange. Jak to sprawdzić?

Chcesz postawić na Orange Światłowód? Zastanawiasz się, czy jesteś w jego zasięgu? Sprawdź, czy możesz korzystać z tej technologii. Poznaj zalety internetu światłowodowego i ciesz się superszybkim łączem.


Światłowód Orange – dlaczego warto go mieć?

Światłowód wyróżnia się niezawodnością i szybkością. Poznaj jego największe zalety.

  • Świetna jakość połączenia w każdych warunkach dzięki technologii FTTH

Technologia FTTH (Fiber To The Home) opiera się na dostarczaniu internetu w postaci fali świetlnej w przezroczystym włóknie szklanym. To rozwiązanie jest bardziej niezawodne niż standardowe miedziane przewody, które dotychczas w większości domów odpowiadały za przesył danych.

Światłowód działa niezależnie od pogody – mimo deszczu, gradu, burzy czy śniegu będziesz mieć zapewniony stały, stabilny dostęp do internetu.

 

  • Szybkie przesyłanie i pobieranie plików

Światłowód Orange wyróżnia się dużą przepustowością. Nawet gdy wiele urządzeń jest połączonych z siecią w tym samym czasie, możesz liczyć na szybki i stabilny internet. Światłowód Orange działa nawet z prędkością do 1 Gb/s podczas pobierania plików i do 300 Mb/s podczas przesyłania danych.

 

  • Najlepsza rozrywka na wyciągnięcie ręki i wygodna praca zdalna

Z ultraszybkim internetem światłowodowym możesz liczyć na transmisję ulubionych programów w jakości 4K na żywo. To również niezapomniane internetowe rozgrywki bez lagów i z niskim pingiem. Światłowód zapewnia też wygodną pracę zdalną – nie musisz martwić się o zerwanie połączenia podczas wideorozmowy czy o wolno ładujące się pliki. Baw się i pracuj wygodnie!

  • Instalacji światłowodowych praktycznie nie widać w Twoim domu

Montowanie światłowodu przez wykwalifikowanego technika trwa około 3 godziny, a przewody są cienkie i zamontowane w praktycznie niewidoczny sposób. Nie musisz martwić się o nieestetyczne okablowanie.


Orange światłowód– jak sprawdzić, czy mogę mieć światłowód?

Myślisz o założeniu światłowodu w swoim domu? Sprawdź zasięg światłowodu Orange i dowiedz się, czy możesz korzystać z tej technologii.

  1. Wejdź na stronę https://www.orange.pl/view/mapazasiegu.
  2. Wpisz w wyszukiwarkę swoje miasto i kliknij ,,szukaj’’.
  3. Mapa wyświetli rozwiązania dostępne w Twojej lokalizacji – światłowód, internet domowy, 5G lub 4G/LTE.

Jesteś w zasięgu światłowodu Orange? To świetnie! Możesz z niego korzystać solo lub w zestawie z telewizją czy pakietem Orange Love, który łączy abonament, internet, telewizję i telefon stacjonarny. Wciąż się wahasz? Możesz wziąć światłowód Orange na próbę – to Ty decydujesz, jak długo będziesz z niego korzystać. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie.

Światłowód możesz zamówić wygodnie przez internet – w ten sposób dostaniesz 2 pierwsze miesiące za 0 zł.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>