Główne menu

Czy współczesne kobiety są „łatwe”?

Nieładnie się zachowujesz

Nie żeby wszystkim kobietom to przeszkadzało. Skoro przejmują męskie obowiązki w pracy czy w domu, to dlaczego, by nie spróbować tego i w sypialni? Jak równość to równość, zobaczmy jak to jest cieszyć się seksem bez ograniczeń i wyrzutów sumienia.

Współczesne kobiety bez namysłu godzą się na spontaniczny seks z przystojnym towarzyszem. A nawet same wychodzą z inicjatywą, publikując swoje erotyczne zdjęcia opatrzone zachęcającym podpisem czy stawiając drinka w pubie chłopakowi w seksownych dżinsach. Można powiedzieć – zwierzyna wystawia się sama. Jest łatwa do ustrzelenia, sama zaznacza gdzie, kiedy i czym celować. I jeszcze czerpie z tego przyjemność.

U części społeczeństwa budzi to niesmak. Po co to robisz? Nie tędy droga, tak nie poznasz faceta, który będzie cię poważał. Naprawdę chcesz, by widział w tobie wyłącznie gorącą laskę, zdolną do pójścia na każdy numer, nic ponadto? Rzecz w tym, że są kobiety, które odpowiedzą „tak”. Nie marzą o sukni z welonem, lecz o ognistym romansie z barmanem na Ibizie. I co z nimi zrobić, potępić, bo lubią seks w każdej postaci i nie muszą się przywiązywać emocjonalnie do swojego kochanka?

Konserwatyści nie mają wątpliwości – to rozpaczliwa próba zwrócenia na siebie uwagi, w głębi ducha te nieszczęsne latawice pragną miłości nieskalanej rozpustą, zazdroszczą normalnym parom ich wzajemnego przywiązania. Ale one bez trudu to skontrują – mówicie tak, bo to was zżera zazdrość, boli was, że my się świetnie bawimy, a wy nie. Brak szacunku? Nie rozśmieszajcie nas. Opowiedzcie lepiej o tym niebywałym szacunku, jaki mężczyźni od pokoleń okazują swoim posłusznym małżonkom, które wniosły im w wianie dziewictwo, a w zamian za to nie miały prawa do własnych pieniędzy i własnego zdania. Miały za to prawo pokornie znosić upokorzenia i nieograniczoną mężowską władzę. No, ale przynajmniej były „porządne”, nie to co my.

Czy warto kopiować mężczyzn?

Bycie łatwą stało się w pewnym sensie modne. Wyobrażacie sobie reakcję tych niezwykle postępowych w kwestiach obyczajowych środowisk na deklarację, że marzy się nam wielka, romantyczna miłość i seks z tym jednym jedynym? Trochę siara, tak robiło się za króla Ćwieczka. Przyznać się, że priorytetem jest tysiąc orgazmów i bogata paleta kochanków z każdego kontynentu, to dopiero jest coś.

Druga strona, nazwijmy ją skrajnie wyzwoloną, podsyca te obyczajowe konflikty i w sumie działa trochę na szkodę swojej sprawy. Słyszymy: twoje ciało, rób z nim co chcesz, seks wyzwala, korzystaj z życia, nie ograniczaj się, cnotki żadnej frajdy nie mają, zobacz, jak robią to faceci, bierz przykład. No właśnie, faceci.

Czy aby na pewno to ten wzorzec godny powielania? Czy w tych apelach nie ma przypadkiem pewnej sprzeczności? Przecież mężczyzn piętnuje się właśnie za to, że chcą kopulować jak króliki, że kolekcjonują kobiety niczym trofea sportowe, że nieważne jaka, ważne, że nowa. Znaczy, że to jednak nie było takie złe, tylko my chcemy zachowywać się tak samo i bolało nas nie przedmiotowe traktowanie płci żeńskiej, tylko ograniczony dostęp do podobnej rozrywki?

Uczenie dziewczyn, że z byle kim, byle gdzie, jedynie po to, by pokazać, jaka to ja jestem wyzwolona, to raczej kiepski pomysł. No dobrze, a co jeśli my naprawdę lubimy seks? I nie czujemy, by wierność jednemu mężczyźnie przez całe życie nam odpowiadała?

Wszak  mówiąc o łatwych dziewczynach, nie zawsze ma się na myśli miłośniczki przelotnych numerków, które idą na rekord. Łatwe są i te, które po prostu cieszą się seksem w trochę szerszym ujęciu niż stateczne mężatki. Nie zmieniają partnerów jak rękawiczki, tworzą normalne związki, ale od czasu do czasu, gdy są w stanie wolnym, nie stronią od przygód. Mówiąc językiem mężczyzn, chcą się wyszumieć, póki jest na to czas.

Tyle, że ich wyszumienie kładzie się cieniem na przyszłości. Nie ma takiego zrozumienia jak w przypadku mężczyzn, ot, klasyczne podwójne standardy. Na takie samo zachowanie u faceta większość ludzi przymknie oko, u dziewczyny to bagaż, który będzie się za nią ciągnął do końca życia. „Nie chcę mieć żony, którą obściskiwało kilkunastu facetów” – tak stanowcze deklaracje wciąż są powszechne. Ale przecież ty robiłeś dokładnie to samo! „Nieistotne, my, mężczyźni, jesteśmy inni, u nas to nie przeszkadza, to kwestie biologiczne, nie kłóćcie się z naturą”. Koniec dyskusji.

Wadliwy towar

Mężczyzn w kobiecej swobodzie seksualnej irytuje coś jeszcze – brak samodyscypliny. Seks jest wysoko na liście ich priorytetów, kiedy więc widzą dziewczyny gotowe i chętne na igraszki, korzystają z tego, nawet gdy wcześniej nie byli zainteresowani, odmowa pójścia do łóżka przychodzi im z wielkim trudem.

Kobiety, które tak chętnie szafują swoim ciałem, jawią się im jako istoty o słabej woli, które nie potrafią zapanować nad własnym ciałem i umysłem, a to mało pożądane cechy charakteru. Za to dziewczyny będące w stanie pohamować własne chucie, kontrolujące popęd zgodnie z jakimiś zasadami, zyskują w męskich oczach, bo faceci doskonale wiedzą, jaka to wielka sztuka odmówić seksu, kiedy każda cząstka ciała krzyczy „bierz mnie!”. Nawet niekoniecznie chodzi tu o ochronę cnoty, raczej o siłę woli. To trochę taki podziw, jakim obdarza się na przykład kogoś, ktoś umie zmobilizować się do wstawania w paskudne, listopadowe poranki o szóstej rano, by przebiec pięć kilometrów.

Można się obruszać, ale ciało to jedna z najcenniejszych rzeczy, jaką kobieta może zaoferować swojemu partnerowi. To coś unikalnego, czego każdy facet pragnie, lecz jeśli wcześniej kobieta dzieliła się swoim skarbem z każdym, kto nawinął się pod rękę, wartość „daru” jest jakby mniejsza. No dobrze, czy w takim razie musimy się wyrzec własnych przyjemności, bo facetom marzy się nieskalana, czysta partnerka, bez uszczerbku na jakości? Aż tak źle nie jest, większość mężczyzn nie oczekuje, że będziemy dziewicami w chwili poznania. Chodzi raczej o to, by rzucić jakieś wyzwanie. Nie że od razu wskakujemy pod kołdrę i pokazujemy wszystkie sztuczki, on musi mieć świadomość, że trzeba się trochę pomęczyć. I że inni też nie dostawali się do miodku z dziecinną łatwością. W przeciwnym razie, niestety, trafimy do szufladki z napisem „fajna, ale szukamy dalej”.

Czysta zazdrość

Paradoksalnie, „puszczalskimi” stają się także te dziewczyny, które zdecydowanie odrzucą awanse i nie skorzystają z okazji, by pobawić się z kimś w doktora. Załóżmy, że pani Ania wpadła w oko panu Piotrusiowi, który to usilnie stara się ją uwieść. Słyszy stanowcze „nie” i reaguje złością – a to zdzira, z Władysławem to się miętoliła bez opamiętania, mi odmawia, no co za bezczelność! Łajdaczka i tyle. Innymi słowy, Ania jest łatwa, bo wybrała, z kim chce seks uprawiać, a reszcie odmówiła. I za tą właśnie odmowę spotkała ją krytyka. Dziwne, prawda? Zresztą, gdyby się Piotrusiowi oddała, pewnie też by jej nie obdarzył szacunkiem, bo wtedy by było, że sypia z każdym jak leci. Tak źle, tak niedobrze. Problem więc najwyraźniej tkwi w tych męskich głowach, które nie chcą przyjąć do wiadomości, że kobiety nie muszą się ścielić u męskich stóp, a selekcja kochanków to nic zdrożnego, zwykłe dbanie o swoje interesy i przyjemności.

Nie ma łatwo

Irytować może również to, że męska rozwiązłość tak piętnowana nie jest. Nie słyszy się o chłopcach, że muszą być niewinni do ślubu. Nie zaleca się im tak kategorycznie trzymania siusiaków na wodzy. Kawalerskie, hulaszcze życie budzi raczej pobłażliwy uśmiech – niech sobie chłopak użyje, komu to szkodzi, potem przynajmniej nie będzie go ciągnęło „na boki”. Ale dziewczyna… co to, to nie. Jak nie może usiedzieć na miejscu bez chłopa znaczy, że zwykła łajza, z wścieklizną w gaciach i same sobie dopowiedzcie resztę epitetów.

Seks to taki obszar naszego życia, na którym bardzo wyraźnie widać niesprawiedliwe traktowanie obu płci. Potępiamy kobiety chętnie udostępniające swoje wdzięki? Ok, a co w takim razie z facetami, którzy to wykorzystują? Są godni pogardy, bo obcują z niewiastą upadłą? Nie, ich się rozgrzesza, wszak tylko skorzystali z okazji, a to nic nagannego. A jeśli  kobieta też tylko skorzystała z okazji? Och, jej akurat nie wypada, choć w sumie nie jest jasne, dlaczego.

Ale i same kobiety podświadomie potępiają swoje lekkomyślne podejście do seksu. Bo gdy spotkają wymarzonego faceta, z którym zechcą się związać, może nawet mieć dzieci, niechętnie mówią o bujnej przeszłości, mimo że dotychczas chełpiły się swoimi podbojami. Nie przyznają się, jak wielu miały kochanków, ukrywają, co pikantniejsze szczegóły z wcześniejszego pożycia. Więc jak to w końcu jest? Fajnie czy niefajnie?

  49 komentarzy

 • Ola

  Moim zdaniem kobiety…nigdy nie będą równe w tym aspecie z mężczyznami. nie ma co się łudzić

  • po

   Zgadzam się bo mężczyźni nie zastąpią kobiet w dawaniu życia, a mężczyzn można zastąpić w każdej dziedzinie. Jednak 1 wystarczy do zapłodnienia wielu kobiet. To tak jak w Kurniku po co Ci 10 kogutów co nie znoszę jaj.

  • darek

   Pewnie, że nie. Kobiety są ważniejsze bo dają życie.

  • espada

   No,dzisiaj mamy przyzwolenie dlatego tak sie dzieje. Te slynne „prawa czlowieka do swego ciala”, wiec wszyscy na to ida. Wystarczy dac dostep do nieskrepowanego niczym” robienia co sie podoba” i czlowiek leci w dol z zatrwazajaca predkoscia – „perfekcyjny lot w kierunku katastrofy”.
   Nie ma podstawowych zasad kultury,szacunku do kobiet nie wspomne. Same sobie baby zgotowaly ten los.
   Czlowiek jest bardzo glupi – bez jakichkolwiek zasad poprostu jest nizej niz jakiekolwiek zwierze,zweirze przynajmniej dziala instynktownie i bierze potem odpowiedzialnosc za swe czyny – potomstwo,czlowiek nie bierze – tragedia,placz i „niechciane dzieci”,bo sie „nie planuje” oczywiscie „wpadki” itd.
   Zyjemy w czasach ostatecznych,tego smrodu juz nic nie zmieni. Przez jakis czas to sie tylko pogorszy.
   Pora sie obudzic i zdecydowac do jakiej strony sie nalezy.!

  • Darek

   Wiem, że to krzywdzące dla kobiet i niesprawiedliwe, ale nie związałbym się z kobietą, która prowadziła bujne życie seksualne w przeszłości. I nie pytajcie dlaczego. Poprostu taka postawa jest wdrukowana w moje dna i już.

 • Justyna

  Mężczyzna – zalicza kobiety, czasem dąży do setki czy nawet tysiąca – zyskuje tym miano kobieciarza, uznanie kolegów. Kobieta – gdy zmienia partnerów, bo lubi seks (TAK! My również go potrzebujemy! ) – otrzymuje etykietę dziwki. Coś tu chyba jest nie tak???? Prawda????

  • Wioleta

   masz rację, podpisuję się,
   rzeczywiście o kobietach mówi się źle w takich sytuacjach a panom jakoś uchodzi na sucho

  • Marcel

   A czemu uwazasz ze mezczyzna zalicza kobiety ? Bo tak media mowia ?

   Dokladnie przeczytaj ten artykul w kazym akapicie wynika z niego ze dziewczyny urodzone po 90 maja wiecej przygod niz mezczyzni…

   A teraz przeczytaj kziazke Ewolucja pożadania Bossa – tak bedzie wyjasnione dlaczego mezczyna nie chce latawicy.. artykul nad komentarzami niezly, ale trzeba dorzucic aspekty kuloturowo-ewolucyjne…

   Wtedy uzyskasz odpowiedz dlaczego kobieta nie powinna byc latawica.. chyba ze chce Dżichat po kilku miesisach związku.. Dżichat w sumie jest obustronny..
   Dajesz randomowym chłopakom Twoja sprawa – ale pamiętaj koles który ma kase // na którego polecialas – bo ma duże szanse zapewnić Ci wygodne zycie i wybija się ponad wszystkich // jak dowie się ze mialas więcej facetow niż butów w szafie – zgadnij co zrobi ?

   Musisz to przezyc zeby wiedziec o co mi chodzi

 • Anna

  Mąż do żony:
  – Już od kilku tygodni nie uprawialiśmy seksu…
  – Chyba ty

 • Kevin

  Nie dramatyzujmy… Wystarczy przeczytać artykuł ze zrozumieniem. Omawiana kwestia i tak jest sprawą indywidualnego podejścia

 • Ewa

  Dla mnie facet który zalicza jest taką samą dziwką jak kobieta która się puszcza

 • Paulina

  Puszczać można wodę w klozecie albo pawia na chodniku…. Kobieta traktuje sex według indywidualnych potrzeb, upodobań czy orientacji. I tyle.

 • Barbara

  We wszystkim trzeba mieć umiar, ale postrzeganie kobiety poprzez kawałek nabłonka jest nieco prymitywne. Tak sobie myślę, że owy nabłonek jest dla niektórych panów gwarancją i owszem. Ale nie „czystości”, lecz braku doświadczenia. Wtedy dziewczynie trudniej dokonać porównania i męskie ego rośnie nawet jak spartaczy, he, he 🙂

  • Krzysztofa żona

   miałam męża pierwszy mój mężczyzna w życiu, partaczył zawsze- wytrysk po 6 ruchach frykcyjnych myślałam że to norma… on wiedział ze jest źle, byłam piękną i b. skromną dziewczyną, zaczął być zazdrosny do obsesji zaczął mnie poniżać, obrażać publicznie, defraudować w oczach bliskich, poszturchiwać w końcu bić. Odeszłam i każdy kolejny mężczyzna był o niebo lepszy niż on, szkoda mojej młodości i urody. Potem już nikomu nie ufałam i nie ufam. Mężczyźni to koledzy do pogadania…

 • Kinga

  Mierzenie łatwości kobiety ilością jej partnerów? Porównywanie doświadczeń faceta i kobiety… No nie….cały czas powilany temat…tylko ze w tym wszystkim zapomina się o kwesti wyboru partnera do łóżka facet często idzie bo dają. ..kobieta idzie jeśli jej się podoba subtelna różnica a znaczącą. ..to my jestesmy sprite a oni pragnienie osobną kwestia jest to ze cześć z tych kobiet rozlewa sprite w każdym barze…ale rozwiazlosc seksualna nie jest już niczym dziwnym zmieniają się obyczaje i tyle…zmieniają się też zasady wyboru partnera życiowego wiec nie ma po co wałkowac kolejny raz jednego i tego samego i zadawać sobie pytań typu czy on mnie zechce jeśli miałam więcej niż. ….zakocha się to zechce i nawet nie pomyśli o tym co było wcześniej. Tylko my kobiety stawiamy sobie trudne pytania, a ludzie się zmieniają i zaspakajaja swoje potrzeby.

 • Zbynio

  Poszperałem w komputerze mojej ex i nawet nie macie (faceci) pojęcia o czym nasze kobiety rozmawiają na prywatnych czatach. To nie są rozmowy o rodzinie czy tym podobne. To jest bardziej chwaleniem się gdzie i jak wyrwało się jakiegoś faceta i jak z nim było. Nie ważny wygląd tylko jaki jest w łóżku. I najciekawsze jest to że z jedną koleżanką rozmowa jest o jednym czy drugim facecie a z inną o innym. Najciekawsze rozmowy są gdy jedna strona dowiaduje się że koleżanka spotyka się z tym samym facetem co ona i na odwrót. I obie wiedzą że sypiają z tym samym facetem ale między sobą nie przyznają się do tego. Niestety moje nerwy nie wytrzymały czytania tych czatów z koleżankami i partnerami i jestem świeżo po rozwodzie.

 • TrueSterr

  Gdyby kobieta wskakiwała łatwo do łóżka innym samcom a mi kazała się starać, to bym parsknął śmiechem!
  Czyli już nie będziecie narzekać że mężczyźni są niedojrzali, piotruś pan itd. bo nie chce się wiązać ani brać ślubów ? nie ma o co się starać i zabiegać! a można korzystać, kobieta do 30 ma większą szanse na seks, niż mężczyzna, ale z czasem zaczyna się to zmieniać, bo zazwyczaj po 30 zachciewa się wam dzieci i rodziny, a kandydatów ani widu ani słychu, druga sprawa – w dzisiejszych czasach łatwiej spotkać 30 prawiczka, niż 20 letnią dziewice! a to że żyjemy w czasach „singli/samotności” to nie wina „niedojrzałych mężczyzn” tylko wasza/ bo związek zawsze zależał od was! mam nadzieję że żaden porządny mąż nie spotka „łatwej i wyzwolonej” kobiety!

 • Pppp

  Moim zdaniem najlepiej jak oboje partnerów jest sobie w stanie zaoferować niewinność.

 • jurek z poczty

  za 20 lat jak facet puknie 5 dziewczyn to bedzie ok ale dziewczyna za 20 lat jak bedzie szla z mezem to wydaje mi sie ze bedzie slabo wygladalo i zalezy jaki facet zeby sie nie okazalo ze nie moze wytrzymac podsmiechujek innnych i zeby zwiazek sie nie rozpadl to jest wlasnie wyzwolenie kobiet jebac sie na lewo i prawo hehe niezle jedno jest pewne moga glupoty gadac feministki i inni ale jedno bedzie pewne ze facet moze a kobieta nie a jesli chce niech robi tylko niech popatrzy w przyszlosc czy facetowi z ktorym bedzie i sie dowie o pewnych akcjach bedzie do smiechu hmhm jeden oleje a drugi moze nie olac i zostawicm gwiazde ktosm powie kobieta moze zostawic faceta jak sie dowie ze on mial podboje moim zdaniem niem kobiety podchodza inaczej do tych spraw tym bardziej jak to bylo przed zwiazkiem a faceci nie do konca taka jest prawda

 • jurek z poczty

  do justyny twoim zdaniem moze tak byc lepiej tak jest i tego nie zmienisz co wiecej pisac szanowaac sie kobiety i problemu nie bedzie

 • Max

  Miano kobieciarza było bardziej znane kiedyś gdy kobiety bardziej się ceniły. Aktualnie już nie chwali się faceta za ilość podbojów łóżkowych. Chwaliło się go za liczne kobiety gdy zdobycie jej wymagało pewnego „sprytu” lub obeznania z kobiecymi manierami.

  Faceta który chodzi na dziwki teraz jak i kiedyś nie zaliczało go do roli kobieciarza więc aktualnie gdy przespanie się z kobietą nie jest zbyt wymagające ten termin jest nieaktualny. A takie porównywanie staje się jedynie wymówką. 😉

  Tak czy inaczej nie mam nic przeciwko takim kobietom chociaż sam chciałbym mieć żonę która nie ma na swoim koncie zbyt wielu podbojów. Rozumiem kilku facetów którzy potrafili zbudować emocje i uwieść ją.

 • anka

  A co potrzeby seksualne mają do spania z kim popadnie? Nic. Robienie z siebie zwykłej k….. jest tym samym co zaliczanie kobiet u mężczyzn. Prawda jest taka, że to co przychodzi zbyt łatwo nie ma żadnej wartości. Trzeba się nieco cenić, bo ciało człowieka to jest kibel.

 • anka

  Przepraszam, błąd zrobiłam. Miało być – Trzeba się nieco cenić, bo ciało człowieka to NIE jest kibel.

 • Buzdygan

  O czym Wy w ogóle ludzie gadacie?? Ja chyba żyję w innym świecie. Mam 28 lat, jestem lekarzem, dorobiłem się już niezłego auta i mieszkania w centrum dużego miasta. Naprawdę regularnie słyszę od kobiet, że jestem przystojny, sam zresztą widzę to w lustrze. I nie mogę zdobyć żadnej kobiety. Na żywo, na portalach randkowych, dla mnie kobiety są ekstremalnie trudne. Poniżam się już nawet czasem, staram to mało powiedziane, jestem na każde zawołanie, jestem w stanie poświęcić pieniądze na różne sytuacje związane z uwodzeniem. Wszystkie mnie olewają po niedługim czasie, o seksie nie ma nawet mowy. Zastanawiam się nad prostytutkami choć dla mnie to totalny upadek i płakać mi się chcę na tę myśl, ale już nie wytrzymuję. Jak niby dostać ten łatwy seks???

  • Paulina

   Mam 29lat i Wydaje mi sie ze te” normalne „kobiety w męższczyznie musza ujrzec tak ze dobre serce nie tylko sliczna buzie i to ze bedzie wydawał krocie by zdobyc kobiete bo to nie w tym tkwi rzecz.

  • artur

   Dokładnie Artur. Zgadzam się. Nie jestem totalnie beznadziejny, i znam takich, którzy nie są, a olewani są notorycznie. Trzech facetów, założyliśmy Tindera w jednym czasie. Dwóch – zero powodzenia, trzeci – jedna po drugiej. Trzeba być zayebistym jak nie wiadomo co, by mieć dostęp do atrakcyjnych, ładnych nawet kobiet.

 • Plumpscioch

  Zależy dla kogo ten łatwy seks… Dla mnie nigdy nie był łatwy i myślałem że to normalne aż pomieszkałem trochę ze współlokatorem. Facet był niesamowicie popularny wśród kobiet, kompletnie nie musiał się starać. Ustalił sobie zasadę, że spotyka się na raz tylko z pięcioma, bo więcej nie da rady ogarnąć. Jak pojawiała się szósta, to jedna z tych pięciu wylatywała. W ciągu pół roku było ich kilkadziesiąt. Ja przez ten czas nie miałem nikogo, chociaż się starałem. Okazało się że w pewnym momencie startowaliśmy do tej samej kobiety. Ja musiałem się starać długo i nic nie ugrałem, tylko wodziła mnie za nos. Jemu weszła do łóżka na pierwszej randce. Według niej ja byłem kandydatem na poważny związek, więc musiałem się postarać, on był tylko przygodą więc nie musiał. I to ja okazałem się świnią gdy miałem do niej o to pretensje. Tutaj ją zacytuję: „No przecież nie chodzimy jeszcze do łóżka a ja muszę zaspokoić swoje potrzeby…”
  Drogie Panie, Wy może i konkurujecie, ale o tych najpopularniejszych. Dla nich seks jest faktycznie bardzo łatwy. Kijem się muszą od Was opędzać. Jeżeli potem zgrywacie cnotkę z kimś kto tego nie doświadczył, jest szansa ze on wasze „nie” zrozumie jako „nie”, a nie jako „jestem chętna, ale nie łatwa, staraj się bardziej…” I jeśli Wasze 'nie’ nie będzie znaczyło 'nie’ tylko 'staraj się bardziej…’, to obie strony tylko na tym tracą. Nie możecie, do cholery, komunikować się jaśniej, i powiedzieć: „jestem chętna, masz szanse, ale postaraj się jeszcze trochę’? Ja bym był zachwycony…

  • Aaaahh

   Amerykę odkryłeś gościu.

   80% dziewczyn zalicza 20% kolesi. Dokładnie przeczytaj te zdanie. 80% dziewczyn zalicza 20% kolesi. Słabe co ?
   Więc może dojść do sytuacji że dwie psiapsiułki jedzą sobie kupe w starbucksie i nawet nie wiedza że w last weekend pukał je ten sam koleś… Tak od strony faceta należącego do tych 80% ( nie pukających ) Słabe co ?????? A taką mamy rzeczywistość.. !!! Najchętniej wziąłbyś pewnie siekierę i je wszystkie zatłukł.. Co ?

   Idźmy dalej… koleś należący do tych 20% ma w dupie te laski, ma naprawdę na nie wysrane.. One same mu wchodza na penisa – bo poznał kilka technik i jest obyty z płcią przeciwną…

   Koleś należący do tych 80% wielbi każda pokrake która mu się nawinie a dla ładniejszej jest w stanie oddać nerkę ( ale taka czesto biega za 20% albo we wczesnym okresie tak jak przekupil ze nie miala wyjscia i sie chajtnęła ) , kupuje jej prezenty dba o nią stara się zapewnić jej bezpieczeństwo, zmienia się dla niej… a ona go robi… zaczyna zmieniać pod siebie, odbierać mu wolnośc męskość, co bardziej ogarnięty zaczyna się stawiać więc dochodzi do kłótni.. jak laska jest jeszcze na tyle ogarnięta bo zna swoja rolę w związku ( a to wcale nie jest takie pewne że dziewczyny wiedza jaka jest ich rola )………………….. [ pewnie jak to czytasz jedna z drugą z wypiekami na twarzy to chciala bys pewnie wiedzieć jaką masz role ???? – Twoja rola w zwiazku jest jawne okazywanie szacunku i dowartościowanie swojego faceta – wtedy on Ci da wszystko czego potrzebujesz ]………………… to jakoś to się kręci i wtedy dochodzi do ślubu….

   Natomiast pozostała grupa mężczyzn – tych 20% kolesi którzy bzykają na zawołanie mają dwa wyjścia :

   1. przejść do grupy 80% kolesi i zostać przy jednej
   2. dalej bzykać na lewo i prawo

   Która ścieżka jest najbardziej fancy ? Ruchacz, który wybiera tę jedyną… Tylko info dla kobiet —- wybieramy tylko jedną z kilkuset najładniejszych !

 • Statystyczny

  Nie chce mieć dziewczyny ani żony która jest puszczalska bo ( nie jest to udowodnione naukowo ) ale jest w moim małym naukowym laboratorium intuicja że to właśnie takie kobiety i takie związki najczęściej się rozwodzą..

  __

  Nie mylić puszczalstwa z posiadaniem kilkudziesięciu chłopaków/ dziewczyn !

  Jeżeli w życiu miałaś 100stu partnerów i z każdym utrzymywałaś relacje / i był to normalny związek to dalej jestes wartosiową cenną i kochaną osobą !!

  Oczywiście można i tu sie przyczepić, że coś musi być dziwnego z Tobą i po co wchodziłaś w związek az z tyloma partnerami…

  Ale tak jak mówię – partner z którym się chodzi wychodzi do kina na kolacje do teatru na wakacje nie ma nic wspólnego z puszczalstwem !

  Amen !!!!

  Mój wpis pewnie nic tu nie zmieni ale tak sądzi większość facetów i większośc facetów chce mieć takie dziewczyny i żony w imię zasad jakie opisałem wyżej…

  Wszystko co jest PUSZCZALSTWEM jest negatywne i potępiane a wykreowana przez media…

  No ale jak nie masz własnego silnego Ja a potem stylizujesz się na reklamach/teledyskach/marketingu/bilboardach/plakatach/gazetach to potem wychodzą takie kwiatki latawice papugujące media-papke…

  Amen !!!

 • Agnieszka

  Serio a ja sądziłam ze osobiste morale nadają kierunek a partner jak sama nazwa wskazuje albo jest i wszystko pasuje albo go nie ma czyli , coś kliknęło albo nie a ja jestem zmęczona bo nie rozumiem celu drukowania zaśmiecania i tracenia czasu ludzi którzy i tak decydują sami za siebie , najgorsze jest to ze nie komentuje i właśnie się na tym złapałam

  • Jab

   hehe Agnieszko… chociaz pewnie masz inne imie… morale przekonania i wartosci wspolne jak najbardziej nadaja kierunek.. i tworza partnerstwo, ale czasem przychodzi ten moment rozliczenia za przeszlosc… czasem ten uważny partner zaczyna dostrzegac że jego partnerka zachowuje sie niezgodnie z jego najwiekszymi potrzebami ( lub potrzebami kazdego faceta ) i wtedy wychodzi że jego partnerka w przeszlosci zaliczala kazdego kto wyrazi nia zainteresowanie.. – to jest puszczalstwo – my faceci tym gardzimy

   • Marchewek

    jab masz rację jeżeli laska często zmienia partnerów to jest to słabe może wskazywać na jakieś problemy np.. jak była mała musiała mocno zabiegać o atencje ojca albo ma inne problemy… chyba że jest bardzo młoda i chce sie wyszaleć.. Natomiast od czasu do czasu jak ma ochotę na sex a sklep z wibratorem zamknięty .. why not…

    Agnieszko partnerstwa to bardzo zawiła tematyka … często kobiety nie wiedza jaka jest ich rola w związku ( ich matki/babki widzą ) one niestety juz nie.. i mylą morale z partnerstwem…

    Morale w partnerstwie to ułamek… najważniejsze ile sobie nawzajem dają / dobrze gdyby po równo , czy siebie szanują i czy pozwalają drugiej osobie na przestrzeń.. Rolą kobiety w związku jest dowartościowanie faceta i okazywanie mu szacunku a on to odwzajemni z dużą nawiązką..

 • Emil

  Jak to szło:
  zamek, który można otworzyć wieloma kluczami to słaby zamek
  klucz którym można otworzyć wiele zamków to super klucz

 • Anna

  Czyli dla współczesnego faceta związek z kobietą nie ma sensu ,po co ci związek jak tak łatwo dostaniesz sex ,po co kupować książkę jak biblioteka publiczna oferuje tyle opcji.

 • Aleksandra

  Fatalny artykuł. Aż trudno czytać

  • Stanisława

   Fatalny? Będę neutralny w tej kwestii , temacie . Obie strony w większości piszą prawdę (jest kilka osób O małej wiedzy na ten temat) ale większość obu płci opisuje realia życia . Każda płeć broni swego . Z autopsji potwierdzam zachowanie mężczyzn i kobiet w terażniejszym świecie , życiu ; luksus wyścig szczurów rozpusta itp. Zachowania niszczą związki . Dodam że miłość czy jak tam zwał to uczucie na odległość nie istnieje , każdy ma różnego rodzaju potrzeby(rozładowanie emocji – np. ) To bujda na resorach.

 • Marzena

  Współczesne kobiety nie są łatwe lecz tak samo jak mężczyzni znają swoje potrzeby, pragnienia..!

 • Kasia

  Współczesne kobiety myślą o sobie.

 • Basia

  Współczesne kobiety myślą o sobie .Mężczyźni, o ile można tak ich nazwać myślą o kobietach zaradnych. I tych właśnie kobiet się boją

  • Grzegorz

   Mężczyźni nie są bez uczuć oni też czują i chcą być kochani. Ja jako facet 42 lata nigdy nie byłem w łóżku i sex z inną kobietą jak tylko kochałem się z moją żoną. Powiem Wam że każdy ten moment przez dwadzieścia lat przeżywałem jak ten pierwszy. Cały się jej oddawałem i to miłość mnie łączy z moją żoneczką. To jak ona wygląda pachnie i to jak się porusza to jest dla mnie najcudowniejszy widok na świecie. Staram się cały czas pielęgnować nasze uczucie i wszystko co jej dotyczy staram się aby też było moja sprawą ważną. Pamietam o urodzinach imieninach rocznicy i o opuszczeniu klapy i uzupełnieniu papieru toaletowego i wiele ważnych spraw jak wzajemne gotowanie i zajmowanie się naszymi dziećmi aby mogła odpocząć. Ale niestety nie zauważyłem kiedy zaczęła chorować na depresję i od dwóch lat nie dochodzi pomiędzy nami do kochania się. Okazji żeby zdradzić moja żoneczkę miałem w tym okresie kilka razy i żeby mieć kochankę też nie jest problem ale to miłość do mojej żoneczki jest istotą naszego związku i uważam że miłość jest ważniejsza niż jakieś tam sex z przypadkową kobietą. Powiem wam że tylko z moją kochaną żoneczką mogę się kochać i to nigdy nie będzie sex bo to jest dla mnie coś więcej jak na długo przed samym aktem kochania widziałem jak ona się stara aby nasze dzieci były ładnie ubrane aby miały ładnie poukładane zabawki to jak o siebie dba i to jak pachnie sprawia że tylko z nią mogę się kochać. Obecnie walczymy z depresją i naszymi problemami życiowymi w tym i moimi niepotrzebnie wypowiedzianymi słowami które mocno ja uraziły. Ja nie chce uprawiać sexu chce się kochać być złączony z kobietą w jedno ciało czuć ją trzymać za rękę całować i podziwiać ten cudowny dotyk ciała i bycia złączonymi w jedno aż do osiągnięcia. Moje doznania każde są jak pierwszy raz kiedy się mogę połączyć z moją żoneczką to jest dla mnie spełnienie miłosnych fantazji z kobietą którą kocham. Każdy zdrowy facet nie ma problemu z sexem ale tylko z jedną kobietą można się kochać i jeżeli szanuje się kobietę z którą jest się w jednym związku małżeńskim to nie po to żeby zdradzać ale po to by się wspierać w tych trudnych chwilach których w życiu nie brakuje. Ja jestem tylko dla mojej żoneczki i wiem że bywa różnie w życiu i zdarzają się gorsze i lepsze chwilę ale miłość jaką mam w sercu dla mojej żoneczki mam nadzieję że przeniesie góry i uda się nam zwalczyć tą chorobę i będę mógł się kochać z moją żoneczką jako ten pierwszy raz. A nasze dzieci uczuć szacunku i miłości dla siebie. Napewno jest wiele odmiennych poglądów na te sprawy sfery intymnej ale dla mnie to coś więcej niż sex to uczucie bycia z drugą osobą bez tajemnic między sobą i być jednym ciałem każdych chwil buzi na dobranoc i na dzień dobry i to jak mogę pocałować gdy wychodzę do pracy i to jak pięknie pachnie i gdy bierze prysznic to ja ją czuje w każdym miejscu w domu to jak ja pożądam każdej chwili gdy widzę ja w bieliźnie i ubranku to tylko miłość może połączyć dwóch ludzi i kochać się w całości razem bez żadnych zachamowań i to w każdej pozycji bez żadnego skrępowania tego moim zdaniem nie ma w sexie to tylko zmiana partnera i nie ma tego czego można nazwać kochaniem się w miłości dla mojej żoneczki

 • Statysta

  Grzegorz na drugiej linijce sie wyłączyłem… nie wiem o czym piszesz ale jakies smety.. chciałęm nawiązać do wypowiedzi Marzeny Kasi i Basi… nikt Wam nie broni mysleć o swoich potrzebach ! Media mocno kreują sexualnosc kobiet… tylko juz ktos to wcześniej napisal – najwazniejsze co mozesz dac mezczyznie to swoje cialo… My faceci SERIO mamy w dupie czy jestes zaradna czy macie firme.. oczywiscie wazne zebys byla oganieta i miala 'olej w glowie’. nas nie interesuje czy masz pieniadze .. bo przez cale zycie byslimy wychowywani i tez dlatego mamy wieksze ramiona 'ewolucja’ zeby wam zapewnic byt i bezpieczenstwo … Nawiazując do Waszych wypowiedzi dziewczyny Marzena, Kasia Basia… ( pewnie ta sama osoba- patrzac na date ) mowicie o swoich potrzebach, rozumiem że chodzi tutaj o sex…? Nikt Wam tego nie broni – robcie to ze swoim facetem – nawet 10 razy dziennie. Ale jak zmieniacie partnera co weekend to Wasza wartośc jest dla nas zerowa .. możecie sie bronic wylączac te strone i krzyczec w nienawisci – dawanie dupy to praca a nie wyzwolenie i wolnosc kobiet

  • Marchewek

   Statysta hehe jak zmieniają co weekend to pewnie masz rację ale aż tak obrotne to chyba nie są te nasze dziewczyny. Coo ? A niech se poużywają.. żey tylko nie za długo bo się zestarzeją a my wtedy wybierzemy te młodsze :pppp

  • Hubert

   Sory pisałem do Kasi ;D

  • Artur

   To chyba ty możesz swojej zapewnić byt i bezpieczeństwo. Ja oczekuję równego wkładu w związek, także finansowego. Inaczej czułbym się jak frajer.

 • artur

  Takie łatwe? Mam 29 lat i tylko dwie dziwki na koncie. Nawet umówić się ciężko. O ile nie jesteś 8/10 na ładną dziewczynę nie masz co liczyć.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>