Główne menu

Jak dbasz o skórę po lecie?

Wszystko wskazuje na to, że piękne letnie dni mamy już za sobą. Czekają nas chłodniejsze, bardziej wymagające poranki, gdy trzeba wcześnie wstać, a nie ma się na to ochoty i dłuższe wieczory, podczas których można oglądać telewizję, czytać czy wybrać się na spotkanie ze znajomymi.

Zanim jednak usiądziemy z książką i herbatą i powitamy astronomiczną jesień, warto pomyśleć o skórze twarzy. Jak dbać o nią, by wróciła do dobrej kondycji po lecie? W jaki sposób wyrównać jej koloryt, usunąć przebarwienia?

Pomocne mogą być kosmetyki, które możecie wygrać w naszym konkursie.

Nagrodyph

Mamy dla Was aż 10 zestawów, w których skład wchodzą:

 • ALBUCIN – Trójaktywny krem wybielający do twarzy na dzień SPF 50+
 • ALBUCIN–INTENSIVE – Intensywny krem wybielający do twarzy na noc

Kosmetyki te skutecznie walczą z przebarwieniami, likwidują problem nierównego kolorytu skóry. Mają działanie złuszczające i wybielające. Chronią przed promieniami słonecznymi i blokują działanie melaniny.

Chcecie wygrać kosmetyki od Pharmaceris?

Wyślijcie do 9 października odpowiedź na pytanie:

 • Jak dbasz o skórę po lecie?

Wyniki opublikujemy do dnia 15 października.

Pamiętaj, wygrywa aż 10 osób!

 

Odpowiedzi proszę wysyłać na konkurs@kobietapo30.pl.

 

  2 komentarze

 • YvoSka

  Po pierwsze: mikrodermabrazja
  Po drugie: mezoterapia bezigłowa
  Po trzecie: peeling chemiczny (chemabrazja)
  Po czwarte: oxybrazja
  Po piątek: laserowe zamykanie naczynek.
  Tak bym pewnie chciała i być może to wskazane, ale realia są takie, że moczę suszone algi i mam z tego megamineralną odżywkę do skóry, zmywam wodą ogórkową (własny produkt uboczny prze przetworach…) , odżywiam maseczką z rozmąconego jajka od szczęśliwych kur, znowu tonik i na koniec sok z rokitnika i ciepła maseczka na twarz z mielonego lnu. No i oczywiście regularna sauna. Skóra musi oddychać.

 • dorota

  Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.,
  Kosmetyki wędrują do Martyna Buras, Patrycja Dorosz, Krystyna Helt, Anny Sułkowskiej, Janiny Hejniak, Maria Konieczny, Nikol Roz, Anna Maćkowska, Ula Borowska, Aleksandra Brodacka.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>