Główne menu

Dla kogo najmodniejsze kolory jesieni 2021?

Mamy jesień – porę nieco nostalgiczną, ale przynajmniej w pierwszych tygodniach kolorową i optymistyczną. Warto by nieco tych jesiennych barw zaprosić do garderoby. Jakie kolory są modne w tym sezonie?

Głębokie brązy

Mocne czekoladowe brązy to najlepsza propozycja dla kobiet o zdecydowanym typie urody. Świetnie wyglądają na rudowłosych.

Jesienią 2021 modne są nie tylko brązy, ale też cieplejsze odcienie brązu – koniakowy, camel, toffi, które sprawdzą się też u kobiet o delikatniejsze urodzie – jaśniejszych włosach i jaśniejszej cerze.

Cegła

Jeden z najbardziej jesiennych kolorów proponowany jest w wielu odsłonach w modnych kreacjach. Cegła to połączenie czerwieni i pomarańczu, kolor ciepły i przykuwający uwagę. Doskonale sprawdza się na jesiennych swetrach, spodniach, bluzkach. Dodaje wyrazu i świetnie się nosi.

Fuksja

Fuksja to dość odważny kolor, nie należy na pewno do barw jesieni. Jednak właśnie jesienią 2021 jest szczególnie modny. Najlepiej prezentuje się na osobach o chłodnym typie urody. Świetnie komponuje się z blond włosami i jasną cerą. Idealny kolor na wielkie wyjścia, imprezę.

Intensywne niebieskie

Niebieski kolor królewski? A jakże! Tej jesieni masz możliwość wybrania naprawdę sporo ubrań w tej barwie.

 

Butelkowa zieleń

Butelkowa zieleń to kolor bardzo wdzięczny, modny już od wielu tygodni. Świetnie pasuje do kobiet o słowiańskim typie urody. Pasuje zarówno kobietom o jaśniejszych, jak i ciemniejszych włosach. Może stanowić jedynie dodatek, jak również główną barwę stylizacji.

Ognista czerwień

Jesienią 2021 modna jest także ognista czerwień. To kolor bardzo odważny, który nie na każdym wygląda równie dobrze. Pasuje do kobiet z charakterem, o wyrazistych rysach. Będzie dobrze wyglądać na paniach o typie urody jesień lub wiosna.

Z czerwienią jest tak, że każdy powinien trochę poeksperymentować, by znaleźć odcień idealny dla siebie. Na pewno ognista czerwień nie spodoba się każdemu.

A Ty, jakie kolory wybierasz na tę jesień?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>