Główne menu

Dlaczego kobiety decydują się na depilację brazylijską przed porodem?

Jak to jest usuwać włosy z najdelikatniejszych obszarów na ciele?

O depilacji brazylijskiej, nazywanej często depilacją głęboką można przeczytać wiele ciekawych historii. Na zagranicznych blogach nie brakuje opowieści kosmetyczek zajmujących się tymi zabiegami. Niektóre mrożą krew w żyłach, inne są żenujące…

Poproszę o wosk

Pewna klientka po każdym zabiegu prosiła o zebranie wszystkich kawałków wosku wraz z włosami. Chciała w ten sposób wiedzieć, ile dokładnie włosów się pozbyła.

Prosiła o ręcznik papierowy i wszystko zabierała do domu.

depilacja

Depilacja brazylijska w ciąży

Wiele kobiet decyduje się na depilację głęboką w ciąży, która daje im poczucie pewności i panowania nad sytuacją. Zabieg w ciąży może być jednak bardziej bolesny i mniej komfortowy, dlatego wymaga pracy doświadczonej osoby.

Depilacja brazylijska w ciąży pozwala poczuć się pewnie, mieć komfort bycia „tam przygotowaną”. To ma znaczenie w momencie, kiedy szykujemy się na poród, podczas którego natura robi swoje, a my możemy jedynie popłynąć z jej nurtem.

Na następnej stronie o tym, kiedy depilacja brazylijska jest naprawdę gorąca…I to w przenośni…Dziwna historia. Nie wiem, jak ja bym zareagowała na miejscu kosmetyczki.

  4 komentarze

 • Kasik

  O jaaa…
  Nie wyobrażam sobie takich sytuacji…;)

 • ada

  W ciąży starałam się sama usuwać owłosienie jednak z czasem kiedy brzuch stawał się coraz większy nie było to proste, pomagał mi wtedy mąż. Po wygoleniu smarowałam się provag żelem, który chroni przed infekcjami oraz nawilża i łagodzi podrażnienia. Jednak poród mnie zaskoczył i nie miałam głowy aby się tam wygolić bardzo dokładnie , położne nie widziały w tym problemu zresztą wszystko tak szybko postępowało że o tym nie myślałam.

  • dorota

   Nowe standardy wykluczają konieczność golenia u wszystkich rodzących. Trochę zmienia się w tym temacie, na szczęście na lepsze…

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>