Główne menu

Dlaczego kobiety decydują się na depilację brazylijską przed porodem?

To jest naprawdę gorące

Elegancka kobieta. Ładnie ubrana, drogie dodatki. Dobrze znana kosmetyczce. Pewnego dnia decyduje się na depilację brazylijską. Gdy dochodzi do usuwania włosów poniżej pasa, ona wyraźnie się uaktywnia, zaczyna cicho pojękiwać.

Gdy kosmetyczka zdaje sobie sprawę, co jest grane, stara się mówić na możliwie neutralne tematy. To jednak nic nie daje. W końcu po ukończonym zabiegu kosmetyczka opuszcza pomieszczenie, ale nie może wejść do niego przez jeszcze pół godziny. Komentuje: „kto wie, co tam się dzieje…”

Na kolejnej stronie o depilacji brazylijskiej w trakcie miesiączki…

  4 komentarze

 • Kasik

  O jaaa…
  Nie wyobrażam sobie takich sytuacji…;)

 • ada

  W ciąży starałam się sama usuwać owłosienie jednak z czasem kiedy brzuch stawał się coraz większy nie było to proste, pomagał mi wtedy mąż. Po wygoleniu smarowałam się provag żelem, który chroni przed infekcjami oraz nawilża i łagodzi podrażnienia. Jednak poród mnie zaskoczył i nie miałam głowy aby się tam wygolić bardzo dokładnie , położne nie widziały w tym problemu zresztą wszystko tak szybko postępowało że o tym nie myślałam.

  • dorota

   Nowe standardy wykluczają konieczność golenia u wszystkich rodzących. Trochę zmienia się w tym temacie, na szczęście na lepsze…

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>