Główne menu

Dlaczego warto kochać się rano?

Spalasz kalorie

Seks to świetny sposób na zachowanie szczupłej pięknej sylwetki. Pozwala spalić nawet 5 kalorii na minutę, to sporo jak na aktywność, która daje nam tyle przyjemności. Jest jeszcze inny bonus: w postaci masażu i ćwiczeń dla mięśni. Twoje ciało po seksie będzie wyglądało lepiej, a Ty poczujesz się świeżo.

Seks zdrowo pobudza apetyt o poranku

Większość z nas wie, że śniadanie to ważny posiłek w trakcie dnia. Niektórzy sądzą nawet, że najważniejszy. Tymczasem  nierzadkie są narzekania koncentrujące się na braku ochoty na jedzenie po przebudzeniu. Seks rozwiązuje ten problem. Delikatnie, fizjologicznie pobudza apetyt i pozwala na zdrowy początek dnia.

Jesteś zdrowsza „tam na dole”

Seks gwarantuje ćwiczenia dna macicy, co poprawia kontrolę nad pęcherzem i zmniejsza ryzyko pojawienia się problemów z nietrzymaniem moczu.

Walczy z bólem

Seks często pozwala poradzić sobie z bólem bez tabletki. Jest świetny na bóle głowy, bóle pleców, bóle kończyn czy te związane z zapaleniem stawów.

On będzie mógł się kochać dłużej

To też fakt – mężczyzna z rana to facet naładowany testosteronem (stężenie testosteronu rankiem jest najwyższe), dlatego on może się kochać dłużej, a jego erekcja jest mocniejsza.

 

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>