Główne menu

Dlaczego warto wziąć dobrą książkę do łóżka?

Długie jesienne wieczory zachęcają do…czytania. A nigdzie nie czyta się tak dobrze… jak w łóżku. Dlaczego? O to pytamy Was, kochane kobiety 30+. 🙂 Dlaczego warto wziąć dobrą książkę do łóżka?

Weźcie udział w naszym konkursie, czekają fantastyczne książki do wygrania – opisujące pikantną historię z piekła rodem. Tego jeszcze u nas nie było. Kto gotowy na powieść erotyczną?

 

 

Zasady konkursu

 1. Wyślij wiadomość na adres konkurs@kobietapo30.pl w tytule „Piekielny układ”
 2.  Odpowiedz na pytanie: Dlaczego warto wziąć dobrą książkę do łóżka?. Twoja wiadomość powinna mieć maksymalnie 1000 znaków.
 3. Podpisz się imieniem i nazwiskiem.

Konkurs trwa od 13 października do 27 października. Do rozdania mamy 5 egzemplarzy książek! Laureatki wyłonimy do 30 października.

Zapraszamy do zabawy! Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj.

Kilka słów o książce

By ochronić swoją młodszą siostrę, Nicole jest gotowa na wiele, a może nawet na więcej. Gdy ojciec dziewcząt oferuje wierzycielowi jedną z córek, starsza z nich wyrusza do klubu go-go, aby negocjować z właścicielem.

Spodziewa się wszystkiego, tylko nie spotkania z nieziemsko przystojnym badboyem, roztaczającym wokół siebie zabójczy urok – a taki właśnie jest Bruno Cabrera. Oboje natychmiast zdają sobie sprawę, że właśnie znaleźli się w punkcie, z którego nie ma już powrotu. Rozpoczynają więc niebezpieczną grę, pełną niedopowiedzeń i narastającego erotyzmu…

Fragment
– Dobra, mówcie, co powinnam robić. – Ożywiam się.
– Weźmiesz tę tacę i zaniesiesz do stolika Brunona – wtrąca się Minnie, która właśnie przystanęła obok nas. – Kazał ci się tam zjawić. Odbieram z jej rąk tacę z trzema szklaneczkami wypełnionymi ciemnym alkoholem i odchodzę. Przeciskam się między stolikami i tylko ciężko wzdycham, widząc, jak mężczyźni pożerają mnie wzrokiem, ale staram się sztucznie uśmiechać. Podchodzę do stolika, stawiam na nim podkładki, szklaneczki, a przy ostatniej zauważam, że Bruno wzrokiem odsyła swoich kompanów.
– Usiądź. – Wskazuje miejsce przy sobie.
Kiedy tylko siadam, natychmiast się przysuwa, a jego ramię wędruje na skórzane oparcie za mną.
– Ładnie wyglądasz. Pasują ci szpilki. – Uśmiecha się w moją stronę. Zdziwiona tymi słowami unoszę brew, co zauważa, bo uśmiech na jego twarzy staje się jeszcze szerszy. Nic nie mówiąc, przyglądam się mu przez chwilę, następnie powoli wzrokiem zjeżdżam po czarnej marynarce, białej koszuli, aż do eleganckich spodni i drogich butów.

Zapraszamy do zabawy! Weź udział w konkursie!

Wyniki konkursu

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Postanowiliśmy nagrodzić następujące osoby:

Paulina Orlińska
Dominika Burzymowska
Katarzyna Pawluś
Mariola Kotara – Kopiec
Angelika Weber

Dziękujemy i gratulujemy!

  4 komentarze

 • L

  Najlepiej czyta mi się w łóżku. Herbatka, poduszka, kołdra i książka to coś zestaw idealny. Ma się chwilę dla siebie, spokój i wciągającą historię przed sobą.

 • Aneta

  „Piekielny układ”.Warto wziąć dobrą książkę do łóżka choćby dlatego, żeby się odstresować po całym dniu pracy. Aby wczytać się i oczami wyobraźni zobaczyć i przeżyć to samo co bohaterowie książki. Uwielbiam czytać wieczorami w łóżku.
  Aneta Madejska

 • Justyna

  Dla mnie czytanie książki to relax odizolowanie się od świata rzeczywistego

 • Agnieszka

  Dobra to książka mój sposób na długą bezsenną noc.Czytanie lepsze niż spanie

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>