Główne menu

Dłuższy…oznacza gorszy?

Wyniki najnowszych badań mogą zaskakiwać. Przeczą wszystkiemu, co do tej pory mówiło się – głośno lub w kuluarach- o męskich członkach. Okazuje się, że duże penisy, które uznawane były za symbol siły i sprawności seksualnej, umożliwiającej kobiecie spełnienie, mogą zwiększać ryzyko zdrad w stałych związkach…Nowe wyniki badania z Kenii pokazują jasno, że mężczyźni o dużych penisach byli częściej zdradzani przez swoje żony niż panowie o przeciętnych członkach. Badając 545 małżeństw, naukowcy starali się zrozumieć, od czego zależy większa skłonność kobiet do poszukiwania przygód poza małżeństwem.

Dłuższy...oznacza gorszy?

Naukowcy zauważyli, że każdy dodatkowy centymetr w długości penisa zwiększał prawdopodobieństwo do angażowania się przez kobiety w związki pozamałżeńskie o jeden i pół raza. Panie, które zostały wyposażone w linijkę i poproszone o określenie, jaka jest długość członka ich męża a następnie poproszone o wypełnienie ankiety dotyczącej ich wierności, pozwoliły naukowcom zrozumieć, że większe penisy to większe ryzyko dyskomfortu i bólu podczas stosunku i tym sposobem ryzyko poszukiwania przyjemności poza związkiem.

Naukowcy skupili się na relacjach z Kenii z powodu rozprzestrzeniającego się wirusa HIV w tym regionie i dużego problemu niewierności małżeńskiej.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>