Główne menu

Prezentacja produktu
Dmuchawce, latawce, wiatr…Torba od Bajaga Studio

Damska torebka to niezastąpiony element każdej stylizacji. Taki, który nie tylko ma pomieścić wiele niezbędnych produktów, ale również świetnie wyglądać.

Co jest ważniejsze – wykonanie czy wymiar praktyczny? Myślę, że jedno i drugie – piękno i funkcjonalność sprawia, że torebkę lubimy i chętnie zabieramy ze sobą.

Przecież to niezbędnik kobiety! Nadaje charakteru stylizacji, sporo mówi o kobiecie, która ją nosi, zwłaszcza, jeśli decyduje się na coś oryginalnego, ręcznie wykonanego, według indywidualnego projektu, takiego, jak propozycja dostarczona na adres redakcji od BajagaStudio.com.

Nie mogę się zdecydować, czy ta torebka lepiej wygląda na moim ramieniu, czy raczej w plenerze…

SONY DSC

torebka Bajaga Studio

W końcu prezentuje się tak realistycznie, jakby ją wyniesiono wprost z łąki i uczyniono z niej coś tak szalenie praktycznego i niezbędnego jak niezbędnik każdej kobiety. Torba jest pojemna, bardzo wygodna i to… zamknięcie.

SONY DSC

Uwielbiałam bigle jako dziewczynka, otwierałam je i zamykałam, udając, że jestem dorosła. Dzisiaj charakterystyczne pstryknięcie nasuwa mi nie tylko wspomnienie tych dni, ale przede wszystkim doceniam jego praktyczność – dotarcie do wnętrza torebki jest łatwe i szybkie, ale nie kosztem bezpieczeństwa. Wnętrze torebki pozostaje poza wzrokiem obcych osób. To dla mnie ważne…

Torebka została wykonana w 100% ręcznie, według wzoru projektantów z Bajaga Studio. Efekt?

Całość wyróżnia się i zwraca na siebie uwagę. Trudno szukać kobiety z taką samą lub podobną torebką.

Co najważniejsze idealnie pasuje na lato, ma w sobie coś optymistycznego, lekkiego, co chce się ze sobą nosić (mimo pojemności torby, w której zmieścimy wszystko potrzebne na spacerze czy w pracy, u mnie również podczas wędrówek z dziećmi).

SONY DSC

Gdzie wykonano to zdjęcie, wiecie? 🙂

 

BajagaStudio.com ma w ofercie również inne wzory torebek. Polecam obejrzeć….szczególnie, że już wkrótce będziecie mogli na stronie kobietapo30.pl wygrać własną torbę od Bajaga Studio i zniżki na zakupy w sklepie!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>