Główne menu

Dżem o smaku wina. Idealny na śniadanie?

Drunk Jelly to różowa galaretka o smaku wina. Odkrycie ostatnich tygodni. W cenie 6 dolarów za słoik możemy nabyć dżem o smaku wybranego napoju alkoholowego. Do wyboru mamy siedem smaków: pinot noir, rosé, merlot, cabernet sauvignon, moscato czy też chardonnay.

Dżem o smaku wina

A co z procentami?

Drunk Jelly to wyrób bezalkoholowy. Mimo że smakuje jak merlot lub cabernet, nie powoduje charakterystycznego bólu głowy. Dlatego winne dżemy możemy jeść bez obaw, czerpiąc pełnymi garściami z tego, za co lubimy najbardziej.

 

Po pierwsze smak – tego nie da się pomylić z niczym innym, po drugie zestaw antyoksydantów, które korzystnie wpływają na zdrowie, walczą z wolnymi rodnikami, spowalniają procesy starzenia i usuwają stany zapalne.

Może zatem zamiast kanapki z wędliną czy krakersa z serem przygotować przekąskę z dżemem o smaku wina? A potem zjeść lody o smaku szampana lub czerwonego wina…Co Wy na to?

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>