Główne menu

Dzień Kobiet na Mazurach. Wygraj pobyt w Hotelu Anders dla dwóch osób

Tak, jestem kobietą. Tak, mam swoje potrzeby. Odżywiam się zdrowo, jestem aktywna, lubię czuć się piękna, rozpieszczać swoje ciało. Dbać o siebie i czerpać z życia pełnymi garściami.

Jeśli zgadzasz się z tymi zdaniami, kiwasz głową na tak, koniecznie czytaj dalej. Jednak jeśli masz odmienne zdanie, przejdź do tego artykułu i zdobądź motywację, by zadbać o siebie, odnajdując w sobie ukryte pokłady zdrowego egoizmu. Gdy to zrobisz, wróć do wpisu, który aktualnie czytasz i weź udział w naszej zabawie!

Hotel-Anders-logotyp-dla-KidsTravel-1-1170x570

Konkurs dla kobiet po 30-stce

Konkurs ten dedykujemy wszystkim kobietom po 30-sce, które chcą spędzić niezapomniane chwile i poczuć się wyjątkowo w urokliwym miejscu na Mazurach.

Wiem, że nasze święto trwa codziennie, a każdy dzień jest godny chwycenia go za rogi…Nie zmienia to jednak faktu, że wkrótce Dzień Kobiet, doskonały pretekst do relaksu i zrobienia dla siebie czegoś więcej niż na co dzień.

Dzień Kobiet, który trwa 3 dni: do wygrania weekend na Mazurach

8 marca to za mało, by odkryć siłę wszystkich stron kobiecości, dlatego jeden dzień zamieniamy w weekend. Trzy dni w pięknej scenografii, w doskonałym hotelu, słynącym ze świetnej kuchni i niezapomnianych zabiegów SPA.

To teraz konkrety, co można wygrać?

  • pobyt dla dwóch osób w ramach pakietu z okazji Dnia Kobiet w terminie od 4 do 6 marca. Kliknij i dowiedz się więcej  w Hotelu Anders na Mazurach w miejscowości Stare Jabłonki. W trakcie wypoczynku Organizator  zaprasza, za pośrednictwem bogatego zróżnicowanego programu, do odkrywania na nowo wszystkich stron kobiecości  – wrażliwej, silnej, pełnej energii, pewnej siebie, ambitnej, odważnej…i wielu innych.

Co odkryjesz Ty w pięknej scenografii Mazur? 🙂

Pakiet zawiera:

 

Hotel Anders mieści się nad brzegiem Jeziora Szeląg Mały, w otoczeniu zachęcających do spacerów lasów, na granicy rezerwatu Sosny Taborskiej. Na wyciągnięcie ręki jest wszystko: malownicza sceneria, las, woda, świeże powietrze. Na terenie obiektu znajduje się główny budynek Hotelu, zabytkowy myśliwski pałac z restauracją oraz Mazurskie Chaty. W kuchni hotelowej można skosztować nowoczesnych kompozycji i tradycyjnych potraw. Szczególne miejsce zajmują ryby pozyskiwane z otaczających jezior, świeże warzywa i owoce od lokalnych dostawców. Na miejscu można skorzystać z masaży klasycznych, orientalnych, rytuałów relaksacyjnych i upiększających – dbając nie tylko o ciało, ale ucztę dla duszy. Wewnątrz hotelu można zagrać również w kręgle, squash’a, tenisa stołowego czy bilarda.
Hotel posiada świetne opinie, w których dominują słowa „cudowny”, „wspaniały”, „niesamowity”. Chcesz się przekonać, dlaczego? Weź udział w naszej zabawie 🙂

Zadanie konkursowe

Odpowiedz na pytanie:

W czym tkwi kobieca siła?

Wyślij zgłoszenie konkursowe na adres: konkurs@kobietapo30.pl. Podpisz się imieniem i nazwiskiem i podaj numer telefonu kontaktowego.

Twoja odpowiedź powinna mieć maksymalnie 1500 znaków ze spacjami. Do odpowiedzi konkursowej można dołączyć jeden załącznik w postaci zdjęcia, grafiki, itd. Podstawą do wyłonienia zwyciężczyni jest jednak odpowiedź na konkursowe pytanie, załączniki mogą (ale nie muszą!) stanowić do niej uzupełnienie.

 970x250

Czas trwania konkursu

22 lutego do 29 lutego (do północy)

Szczegółowy regulamin znajduje się tutaj.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>