Główne menu

Edycja kwietniowa Kobiety Roku KiK rozstrzygnięta

Kobieta, która działa wbrew wszelkim utartym schematom. Sama podkreśla, że robi wszystko „na odwrót”, a fani dzięki jej tekstom odnajdują siebie. To poprzez swoje działania podbiła serca internautów w konkursie „Kobieta Roku KiK”. Pani Alicja Wegner – znana również jako Mamalla – została ogłoszona Kobietą Miesiąca oraz odebrała nagrodę za edycję kwietniową z rąk Pana Mariusza Kulika, Dyrektora Generalnego sieci KiK. Spotkanie poprzedzone zostało briefingiem prasowym z udziałem zaproszonych gości.

W sklepach KiK produkty są tworzone w myśl głównego hasła firmy, czyli „korzystnie, modnie, z pomysłem”. Przyświeca ono także tworzeniu inicjatyw prospołecznych – jedną z nich jest konkurs „Kobieta Roku KiK”. Skierowano go do wszystkich pełnoletnich Polek. Ma on na celu wyróżnienie tych zwykłych – niezwykłych kobiet. Taką osobą okazała się Pani Alicja Wegner. Co prawda internautom znana jest bardziej jako Mamalla, jednak oprócz pisania bloga wychowuje córeczkę oraz ciągle się kształci. To ona zwyciężyła kolejną edycję konkursu i została kwietniową Kobietą Miesiąca.

A jak do zwycięstwa podchodzi sama laureatka? – Myślę, że czuję się… doceniona. Może jeszcze kilka lat temu udział w takim plebiscycie byłby tylko wynikiem zabawy, ale tym razem wiedziałam, że jest to coś dla mnie. Nareszcie jestem kobietą, której działania doceniają inni ludzie – warto raz na jakiś czas sprawdzić swoje siły i zobaczyć ile osób realnie cię wesprze. – odpowiada Pani Alicja Wegner.

Kobieta_Miesiaca_KiK

Oprócz tytułu „Kobiety Miesiąca” każda z finalistek otrzymuje czek w wysokości 2 000 zł. Podsumowanie edycji kwietniowej oraz uroczyste wręczenie nagrody odbyło się w podwarszawskich Markach 13 maja 2016 r. Dodatkowym atutem tego wydarzenia – obok promocji na szeroki asortyment sklepu KiK – był briefing prasowy, który stał się okazją do rozmowy z Mariuszem Kulikiem, Dyrektorem Generalnym KiK. Opowiadał on o planach firmy, jej strategii oraz ofercie produktowej.

Podczas spotkania Pan Mariusz Kulik odniósł się także do samego konkursu Kobieta Roku KiK: – Po sukcesie „Z pasji do piłki…” zwróciliśmy naszą uwagę w stronę kobiet. To one zainspirowały nas do utworzenia plebiscytu, który mamy nadzieję, okaże się jednym z ważniejszych tego typu. Chcemy w nim nagrodzić kobiety za ich codzienne zmagania, sukcesy oraz cechy charakteru, czyli to, co czyni je wyjątkowymi. Chcemy, aby ludzie zobaczyli, że Kobietą Roku nie musi być znana celebrytka, czy bizneswoman, ale na przykład wzorowa matka, albo studentka, która świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków.

Finał plebiscytu zaplanowany jest na styczeń 2017. Do bezpośredniej walki o tytuł Kobiety Roku i 20 000 zł staną laureatki 9 comiesięcznych edycji, wytypowanych przez internautów za pośrednictwem oficjalnej strony konkursowej. Pani Alicja Wegner jest już drugą zwyciężczynią tego etapu – dzięki temu weźmie udział w starciu o nagrodę główną. Pozostało zatem tylko 7 miejsc. Już teraz możesz znaleźć swoją faworytkę i pomóc jej zdobyć wymarzony tytuł! Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.kik-kobietaroku.pl i oddasz głos – może się okazać decydujący!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>