Główne menu

Inf. prasowa
Ekspertka ślubna podpowiada: jakie zaproszenia na ślub będą modne w 2023 roku?

Zdecydowaliście się pobrać? Gratulacje! Teraz przed wami wiele miesięcy emocjonujących przygotowań. Jeśli ustaliliście już datę, warto, żeby jak najszybciej poznali ją inni! Sprawdź, jakie zaproszenia na ślub w najlepszym stylu przekażą bliskim tę wspaniałą wiadomość.

Zaproszenia na ślub to podstawa!

Jedną z podstawowych decyzji, jaką trzeba podjąć, planując ślub, jest wybór zaproszeń. Nie ma tu znaczenia, czy urządzacie huczne wesele na ponad sto osób, czy kameralne przyjęcie dla najbliższych – w obu wypadkach goście powinni otrzymać od was pisemne zaproszenie. A ponieważ to najbardziej wyjątkowy dla was dzień, warto postarać się, żeby wszystko było idealne. Z naszymi radami nie sprawi to wcale wielkiego wysiłku – z tym poradnikiem zorientujesz się, jakie zaproszenia będą w 2023 r. modowym strzałem w dziesiątkę!

Proste zaproszenia ślubne

Aktualnie na topie jest umiejętność podkreślenia najważniejszych cech dobrze dobranym detalem i minimalistycznym wzornictwem. Świadomie kreowana prostota daje poczucie świetnego wyczucia stylu. Z pewnością będzie to jeden z najgorętszych trendów ślubnych. Najważniejsze przy tym, że można ją osiągnąć na przeróżne sposoby. Oto kilka propozycji.

  • Minimalistyczna grafika

Najbardziej oczywiste rozwiązanie to wybór projektu graficznego na frontowej stronie. Wybierając monochromatyczną paletę kolorów, delikatny, geometryczny rysunek czy złocenie na białym tle osiągniecie subtelny, a zarazem uderzający efekt. Takie zaproszenia ślubne są proste i czytelne. Urzekają przystępną i delikatną estetyką.

Zaproszenie ze złoceniem i delikatnym, geometrycznym rysunkiem

Zaproszenia na ślub na jednej kartce?

Takie zaproszenia są prawdziwym wyzwaniem. Wymagają dobrego zagospodarowania niewielkiej przestrzeni tak, by zachować przejrzystość, porządek i nieskazitelną estetykę. Dobrze zaprojektowane robią niezwykle eleganckie wrażenie – niczym staroświeckie, arystokratyczne bilety wizytowe. Przy takim rozwiązaniu warto dobrze przemyśleć tekst na zaproszenie ślubne – opracować własną, zdyscyplinowaną wersję lub zdać się na propozycję twórców. Możliwość takiego wyboru znajdziecie np. w sklepie internetowym artMA: https://artma-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-slubne/.

Eko zaproszenia na ślub

Wybierając ekologiczne rozwiązania dla swoich zaproszeń, pokażecie styl, wysoką świadomość i znajomość globalnych trendów. Co może być bardziej na czasie niż troska o środowisko? Poszukajcie kartek wykorzystujących ekologiczne materiały czy papier z recyklingu. Czasy, w których takie elementy wyglądały ubogo mamy dawno za sobą! Obecnie najmodniejsze projekty chętnie odwołują się do faktury i koloru materiałów proekologicznych.

Zaproszenie z kraftowym papierem ekologicznym i sznurkiem

Zaproszenia na ślub w rytmie pór roku

Bardzo prosty pomysł, a zarazem w swej prostocie olśniewający i stylowy. Spróbujcie dobrać dizajn zaproszeń do daty zaślubin! Na lato niezawodnie będą pasować marynistyczne, geometrycznie ułożone, biało-niebieskie pasy. Jesienią – jarzębinowe albo lawendowe zaproszenia ślubne. Na zimową uroczystość poszukajcie chłodnych barw na frontowej stronie czy „oszronionych” kopert i opasek. To dyskretny efekt, który wywoła miłe uczucie harmonii w odbiorze całości!

Proste zaproszenia ślubne wstępem do stylowej uroczystości

Spójność każdego detalu z całością uroczystości to klucz do pięknego, modnego ślubu. Pamiętajcie, że zaproszenie ma zapowiadać gościom, co ich czeka, a data i miejsce to tylko część informacji, jakie przekazujecie. W zależności od wyboru projektu kartki zapraszacie bliskich na konkretny rodzaj uroczystości – piękno prostoty zawiera się również w takich konsekwentnych komunikatach!

    Komentarz ( 1 )

  • zuzi

    sama poszukuje zaproszeń ślubnych i rzeczywiście obecnie przeważają zaproszenia minimalistyczne, jednokartkowe, delikatne

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>