Główne menu

Fryzury ślubne 2017 – najlepsze propozycje

Zaproszenie na ślub to taka okazja, kiedy warto iść do fryzjera i w szczególny sposób zadbać o swój wygląd. Od kilku sezonów w miejscu nienaturalnych mocno wystylizowanych fryzur królują uczesania lekkie i bardzo twarzowe. Jak warto się uczesać na ślub w tym roku? Oto najciekawsze i najlepsze w noszeniu fryzury ślubne.

Fryzury ślubne 2017: klasyczny warkocz zawsze w modzie

Największa zaleta?

Fryzury ślubne w takiej formie świetnie wyglądają, gdy patrzymy na nie z przodu, tyłu czy z boku, są bardzo twarzowe a do tego trwałe. Pozwalają uzyskać bardzo dziewczęcy i delikatny efekt, a do tego nie są skomplikowane w przygotowaniu.

 

fryzury ślubne

 

Warkocz można zapleść na bok, zaczynając od przodu głowy. Luźny splot daje bardzo naturalny efekt…

fryzury ślubne

Fryzury ślubne – rozpuszczone włosy lub nie

Jeśli nie możemy się zdecydować, czy włosy powinny pozostać rozpuszczone czy spięte, można wybrać wersję pośrednią, która pozwala zapanować nad całą fryzurą, zapewnić jej trwałość na wiele godzin, a dodatkowo umożliwia uzyskanie ciekawego, lekkiego efektu, bez nadmiernego wystylizowania.

Która z poniższych propozycji najbardziej Wam odpowiada?

fryzury ślubne

Fryzury na ślub – bałagan kontrolowany

Wiele kobiet bardzo dobrze czuje się we fryzurach, które na pierwszy rzut oka wyglądają jak przypadkowe upięcie, wykonane nawet bez spoglądania w lustro, ale tak naprawdę są przygotowane z należytą starannością. Ich cel jest prosty:  odsłonić twarz i podkreślać jej naturalne atuty, a do tego ograniczyć nieprzyjemne pocenie się w okolicy karku. Poniższa propozycja świetnie nada się dla właścicielek krótkich włosów, sięgających maksymalnie do ramion.

fryzury ślubne

Fryzury ślubne – kucyk inaczej

Teoretycznie niepozorna fryzura, wydawać by się mogło, że zwyczajna…Jednak w połączeniu z wyjściową kreacją prezentuje się świetnie. Lekki kucyk upięty wysoko z wcześniejszych lekko pofalowanych włosów pozwala zapanować nad fryzurą oraz umożliwia uzyskanie efektu odsłonięcia dekoltu i szyi, co ma znaczenie zwłaszcza w gorące dni i podczas tańca, kiedy robi się naprawdę gorąco…

fryzury ślubne

Jak dobierać fryzurę ślubną?

Jeśli sukienka na wesele jest skromna, fryzura może być odważniejsza. Dzisiaj zamiast ciasnych koków i bardzo misternych kombinacji, częściej decydujemy się na mniej efektowne fryzury, szczególnie jeśli na ślub wybieramy się w charakterze gościa.

Czy lepiej wybrać się z rozpuszczonymi, ładnie ułożonymi włosami, czy może zdecydować się na upięcie?

Na korzyść upięcia przemawia fakt lepszej kontroli nad fryzurą, ponadto większa wygoda w trakcie tańców. Upięcia uważane są również za bardziej eleganckie. Dają ponadto możliwość lepszego wyeksponowania sukni i dodatków – naszyjników, koczyków, efektywnego tyłu sukienki, itd.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>