Główne menu

Fundacja Strefa Inspiracji i Dojrzewalnia Róż zapraszają do Wrocławia

11-12 kwietnia, 18-19 kwietnia, 25-26 kwietnia 2015

Przed nami kolejna wiosenna 31. edycja Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron! Czekają Was nowe doświadczenia, w nowym miejscu festiwalowym, pełnym nowej energii.

P31-wroclaw-300x300-1Podczas każdej edycji festiwalu pamiętamy o rodzicach. Jednak o tym jak ważną rolę pełnią i z jakimi trudnościami spotykają się na co dzień, nie musimy przypominać. Wychodzimy z kolei naprzeciw niektórym trudnym tematom i zapraszamy do aktywnego uczestnictwa.
Rodzice osiągają pierwszy prywatny sukces, kiedy uświadamiają sobie, że to ich aktywność jest ważnym krokiem do tego, aby dzieci, kierując się ich przykładem, podejmowały wyzwania, chciały dbać o własny rozwój i edukację (nie tylko z przymusu, ale z wewnętrznej potrzeby i chęci). Rodzice najefektywniej osiągają obrane cele wychowawcze, kiedy wciąż od nowa chcą pogłębiać własną wiedzę i doświadczenia, nie tylko tę związaną z wychowaniem, ale także tę dającą im osobiste satysfakcje, czy to zawodowe, czy rozwijające pasje.

Na Festiwalu Progressteron, szczególnie mamy mogą w inspirujący i twórczy sposób połączyć temat rodzicielstwa z własnym rozwojem osobistym. Wszystko to dzięki propozycjom warsztatowym, jakie przygotowałyśmy.

W tym celu zaprosiłyśmy do współpracy wielu nowych trenerów, ale nie zabraknie również tych najbardziej sprawdzonych.
Zobacz program festiwalowy i znajdź inspirację do Twoich poszukiwań.

Festiwal Progressteron we Wrocławiu obejmuje ponad 70 warsztatów i szkoleń z psychoedukacji, biznesu, wychowania, budowania wizerunku, śpiewu i tańca, pracy z ciałem oraz twórczości. W programie również imprezy towarzyszące, spotkania oraz prezentacje.

Rodzicom szczególnie polecamy:
„Rodzic-lider” – czyli jak być blisko i nie dać sobie wejść na głowę
Ziarna połówki jabłka – jak wychowywać dziecko po rozstaniu. Gestaltowski warsztat rozwojowy dla mamy i taty
Świadomość ciała – warsztat dla nastolatek od 16 do 18 lat
Dziecko nadpobudliwe a jego dieta
Sposób na niejadka
Tworzymy zdrowe słodycze –  kreatywny warsztat kulinarny
Matka Polka pracująca, czyli jak złapać równowagę w życiu zawodowym i osobistym
Skuteczne wykorzystywanie swojego umysłu – kinezjologia P.Dennisona
Cały program i rezerwacje znajdziecie na naszej stronie www.dojrzewalnia.pl, Progressteron  Wrocław.
Wierzymy, że warsztaty festiwalowe mają ogromną moc inspiracji i budzenia do życiowych zmian. Zapraszamy do udziału w 3 energetycznych, rozwojowych i twórczych weekendach z PROGRESSteronem. Wkrótce też więcej informacji dot. imprez towarzyszących i niespodzianki muzycznej.

Dołącz do nas w te trzy niecodzienne rozwojowe weekendy!

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>