Główne menu

Inf. prasowa
Gdzie zrobić zakupy spożywcze online?

Zakupy spożywcze online to wygodna alternatywa dla tradycyjnych sprawunków w sklepie stacjonarnym, które dają większy dostęp do całościowej oferty danego marketu. Niektóre rozwiązania umożliwiają nawet przeglądanie asortymentu wielu różnych sklepów w jednym miejscu. Takie funkcje ma np. aplikacja InPost Fresh. Jak z niej korzystać?

Najwygodniejszy sposób na zakupy spożywcze online

Zakupy spożywcze online to rozwiązanie, które klienci wybierają coraz częściej. Wszystko dlatego, że zdalne kompletowanie zamówień jest niezwykle wygodne i znacznie szybsze niż robienie zakupów w stacjonarnym markecie. Co więcej, podczas zakupów w sieci klient ma dostęp do szerszej oferty produktów, których nierzadko brakuje na sklepowych półkach.

Zamiast biegać od sklepu do sklepu w poszukiwaniu potrzebnych produktów, można wygodnie zamówić je przez internet. A co, jeśli dany market nie ma w internetowej ofercie pożądanego artykułu? W takim przypadku warto skorzystać z nowej aplikacji, czyli InPost Fresh, która łączy w sobie asortymenty różnych sklepów.

Warto wiedzieć, że firma InPost podjęła współpracę z sieciami Makro oraz Carrefour, a także z wieloma mniejszymi punktami sprzedaży, więc zakres oferty produktowej jest naprawdę ogromny. Dzięki temu dostawy InPost Fresh są możliwe na terenie całej Polski.

Jak zrobić zakupy spożywcze w aplikacji InPost Fresh?

Aplikacja InPost Fresh ma mobilną formę i dlatego trzeba ją pobrać na smartfona lub inne podręczne urządzenie. Następnie przychodzi czas na rejestrację, a zaraz potem na wskazany telefon przyjdzie SMS z kodem rejestracyjnym.

Po udanym logowaniu można rozpocząć zakupy. W aplikacji InPost Fresh dostępne są zarówno produkty spożywcze, jak i kosmetyki, środki czystości czy artykuły dla zwierząt domowych. Osoby korzystające z nowej usługi polskiej firmy kurierskiej mogą więc kompleksowo zaopatrzyć się w to, co akurat jest im potrzebne.

Jeśli koszyk zostanie skompletowany, pozostaje już tylko przejść do finalizacji zamówienia. W zależności od tego, czy klient zdecyduje się na zakupy „w całej Polsce” czy „w Twoim mieście”, sposoby dostawy mogą się od siebie różnić. Inna będzie też kwota, którą należy wydać, aby uzyskać darmową dostawę. 

Po wyborze produktów klient musi wskazać preferowany sposób dostawy. Zakupy zostaną przywiezione przez kuriera pod wskazany adres, a w przypadku zakupów w opcji cała Polska” mogą zostać dostarczone także do pobliskiego automatu Paczkomat®. Warto skorzystać z tej drugiej opcji, zwłaszcza gdy nie ma się pewności, co do swojej obecności w momencie planowanej dostawy.

Kolejnym krokiem w całym procesie zakupowym jest wybór sposobu płatności. Należność można uiścić w wygodny, bezgotówkowy sposób. W zależności od wybranej opcji zakupów, w aplikacji InPost Fresh dostępna jest płatność BLIKIEM, internetowym przelewem lub kartą u kuriera.

Ze względu na możliwość uzyskania darmowej dostawy najlepszym rozwiązaniem jest wykonywanie rzadszych, ale większych zakupów spożywczych, co pozwala niejako zaoszczędzić pieniądze na dostawie.

Zostaw komentarz

Możesz użyć HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>